Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami gond lehet, hogy nem...

Valami gond lehet, hogy nem jön a baba, ha évekig megszakításos módszerrel sem lettem terhes?

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 éve, hogy szinte csak megszakításos módszerrel védekeztem párommal még sem lettem terhes egyszer sem.

Most 4. hónapja már, hogy így sem védekezünk, mert nagyon szeretnénk babát. Tudom rövid ideje próbálkozunk még, de nagyon sok példa arra, hogy megszakítással estek teherbe, pl. előváladék miatt. Védekezésre nem igazán ajánlják.

Fiatalok, egészségesek vagyunk, ciklusaim teljesen rendben.


2017. ápr. 3. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
*nem 5-6 éve, hanem 5-6 évig.
2017. ápr. 3. 18:36
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nincs kizárva, hogy gond lehet. 4 hónap védekezés nélkül a többségnek elég a teherbeeséshez.

De lehet az is, hogy eddig szerencsétek volt a megszakítással.

Egy kivizsgálás ártani nem fog, természetesen a párodon kezdve: egy spermamintából minden kiderül, és teljesen fájdalommentes. ;)

2017. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs ezzel ne stresszeld magad mi is a ferjemmel megszakitassal sexeltunk évekig nem estem teherbe majd amikor szerettünk volna babát 4.hónap után sikerült. Mára már 4.5 éves. És a mai napig megszakitassal vagyunk együtt. sok sikert. :)
2017. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt a gond, de nem is biztos. Nagynéném 15 éve "védekezik" megszakítással, 2 gyereke van, mindkettő első "éles" szexben jött össze.
2017. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással voltunk együtt 2 évig, most babát szeretnénk. Igaz még csak az első hónapon vagyunk túl, sajnos sikertelenül. Bennem ugyan ez a kérdés merült fel.
2017. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

A megszakításos éveket ne számold bele a próbálkozásba.Én 10 éve védekezek így a férjemmel.Amikor babát akartunk akkor a második hónapban estem teherbe.A gyerek már hét éves és azóta se lettem terhes.

Másoknak!Persze nem 100%-os ez a módszer és leginkább a férfin múlik, így az a véleményem, hogy akik így estek teherbe ott bizony becsurrant a dolog,tehát már nem nevezhetjük megszakításnak!

2017. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is évekig alkalmaztuk ezt a módszert. A kislányunk az első éles hónapban fogant.
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az ellenpélda leszek:

Csak megszakítással 'védekeztünk' korábban. Sosem lettem terhes. Aztán babát szerettünk volna, és 3 év próbálkozás, otthoni praktikák után meddőségi centrumba mentünk. Ott kiderült, hogy meddő vagyok. Csak lombikkal lehet gyerekünk. Azóta eltelt még 2 év, és még mindig nincs gyerekünk...

Szóval: ennyiből nem lehet következtetéseket levonni. Látod; mindenféle példa létezik. Ha 1 év után sem jönne, akkor menjetek egyenesen egy meddőségi központba. Ne várjatok annyit, mint mi!

2017. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 1 evig nem jon ossze, akkor vizsgaltassatok ki magatokat, addig meg a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, csak erezd jol magad, stressz sem tesz jot peldaul, vagy ha nagyon rafeszulsz a temara.
2017. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!