Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés jele lehet a baloldal...

Peteérés jele lehet a baloldali petefészek érzékenysége?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem jellemző ,csak a ciklus közepe fele + folyásom is szokott lenni.
2010. máj. 12. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha kb pé körül érzed akkor igen:) én minden hónapban érzem és én a görcsöt én is csak a bal oldalon, sajnos nálam néha elviselhetetlen már és fájdalomcsillapítót kell bevennem, de legalább tudom biztosra, hogy a pé-től van:) hüvelyi uh is megerősített ebben, épp elkapták:) és nincs cisztám sem pedig azzal riogattak, hogy biztos az a bajom..hát nem..csak van aki megérzi és van aki nem:)
2010. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért de egy kérdés.. nekem is csak baloldalon fáj mikor péém van de ennek nem felváltva kellene lennie? nem gondd ez?
2010. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, 20.29 vagyok:) én is kérdeztem ezt a dokitól azt mondja nem kell mindkét oldalon fájdalomnak lennie, attól függ melyik petefészek a dominánsabb, melyik az amelyikben nagyobb tüszők érlelődnek és amelyikből kiszabadul és megreped az az oldal fáj jobban, sokan azért érzik a másik oldalon is mert ez a fájdalom néha átsugárzik.
2010. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nektek hány napig érzékeny olyankor a petefészketek?

Mert nekem több mint egy hétig érzékeny volt.

2010. máj. 12. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma van a negyedik napja:) de örülök neki és a hőm alapján is most volt ovum:)
2010. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉS ha nem érzek szurkálást az azt jelenti,h nem repedt meg a tüsző? Mert nekem csak érzékeny a petefészkem, pl amikor lépek vagy megyek érzem nagyon,h melyik oldal érzékeny. Lehet picit bután hangzik,de nem tudom így elmagyarázni , bocsi
2010. máj. 12. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy jelenti azt, nem mindenkinek szúr, van akinek csak fáj, általában a hőmérőzés erre a legjobb, hogy kiderítsd megrepedt-e..mert olyankor mikor megreped, a reggeli hőd pár tized fokkal lejjebb esik a normál reggeli testhődtől, majd elkezd emelkedni és ha ezután már a normál hőmérsékleted felett marad, akkor lehet következtetni a tüszőrepedésre, hogy megtörtént.Ajánlom neked, hogy vezesd a hődet, csodásan látni rajta mindent.Ciklus.hu belövi neked a hőd alapján a várható ovut, azt, hogy mikor kell apázni és azt is, hogy mikor van péd-és a hőmérsékleti görbéd alapján azt, hogy volt-e tüszőrepedés.
2010. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!