Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Lehetek e terhes akkor ha 15 év alatti vagyok. Barátommal nem védekeztünk de nem élvezett el bennem. A menstruációm 10 napja késik. Van 2 negatív tesztem. Az egyik ma reggeli első vizelettel történt a másik pedig 1 hetes.

#szex #szerelem #terhes #nem bánom
2017. ápr. 4. 14:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehetsz, az előváladéktól való teherbe esésnek ugyanannyi az esélye, de kétlem hogy az lennél, bizonyára a stressz miatt késik
2017. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Kicsit megnyugodtam.
2017. ápr. 4. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy hány éves vagy, ha van menstruációd. Egyébként nagyon jó társadalom kritika; egy 14 vagy az alatti lány szexel, amúgy védekezés nélkül, és nem tudja, hogy a teherbeesés menstruáció vagy kortól függ? (Nem bántásból mondom, kérdező, nem ismerlek. De jól mutatja az iskolai "felvilágosítás" és a szüleid felelősségérzetét is).

A kérdésre válaszolva: kevés az esélye.

És legközelebb legalább védekezzetek!

2017. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek után szexelni ? Nem majd akkor ha lesz a kezembe egy papír arról hogy tudok menni dolgozni. És magamat el tudom tartani. De így hogy a 8 általánosom sincs meg.. én többet nem csinálok ilyesmit ezt már a srácnak is elmondtam és azt mondta hogy "rendben". Aztán meglátjuk mi lesz. De ez az ideg nekem nem kell.
2017. ápr. 4. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű inkább az idegesség miatt nem jön meg illetve ilyenkor még nem pontosak a ciklusok.

Én 16 évesen kezdtem előbb szerintem nem kellene mert nem csak a lelki érettség nincs meg (egyéni h mikor vagy kész) de testileg sem fejlődött ki minden.

Ha mégis szeretnétek együtt lenni MINDENKÉPP védekezzetek! Gumit venni NEM ciki és fontos is!

2017. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 éves vagy? Nincs meg a 8 általános? Védekezés nélküli szex? So badass :D
2017. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!