Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy teherbeestem?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, mióta az eszemet tudom borzasztóan rendszertelen a menstruációm, van amikor hónapokig 28-30 napra jön meg, de van mikor kimarad egy hónapot.


Tavaly őszig a mesntruációm időpontjai:

2016. aug 17.

2016. október 5.

2016. nov. 16.

2016. dec. 21.

2016. márc. 5.


A naptáram szerint holnap kéne megjönnie, dehát ilyen adatok mellett... A párommal az elmúlt három hétben heti 3szor voltunk együtt, de megszakítással. Ehéten hétfőn viszont belémélvezett. Tünetem absz semmi, amit érzek, az a "megkéne jönnie" érzés, de semmi PMS tünet, talán picit aluszékonyabb vagyok ami nekem mensi előtt szokott lenni. Ja, és a jobb oldalam picit szúrkált az elmúlt napokban. Igazából nem tervezett baba, de nem fogjuk bánni, ha besikeredik. Mit gondoltok, mekkora az esélye?



28N


2017. ápr. 5. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esely,az mindig van. Vagy terhes lettel, vagy nem 50-50%. De szerintem nem vagy az.

A rendszertelen menstruacioddal meg fordulj orvoshoz. Ez egyaltalan nem normalis.

2017. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rendszertelen ciklussal kétlem hogy egy alkalomból terhes maradnál. Viszont ha a közeljövőben gyereket akartok, érdemes kivizsgáltatni magad, mert pl ha pcos miatt ilyen a ciklusod, akkor azt nem 1-2 hónap helyrehozni.
2017. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát... kár :( azért veszek egy tesztet 1-2 hét múlva :)
2017. ápr. 5. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!