Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kicsi barnás folyás...

Nagyon kicsi barnás folyás nagy bajt jelent? Csak délután van orvos kb. ma lehetek 5 hetes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM!

Én is ugyanígy voltam, 5 hetesen kávézaccszerű vérzéssel, Utrogestant kaptam rá, Rutascorbint, magnéziumot és napi legalább 2,5 l folyadékot kellett innom a hidrálás miatt, plusz feküdni, amikor csak tudtam. Míg eljutsz az orvosig, tedd Te is ezt!!! Ne idegeskedj, minden rendbejön, mi már 30 hetesek voltunk éppen tegnap!!!

CSAK PIHENJ!!!

Aztán írd meg, hogy mi volt!

Persze, ha nagyon ideges vagy, ne várj du-ig, menj el kórházba/klinikára, ott azonnal fogják tudni, mit kell adni.

Nekem pl. a beágyazódás helyén keletkezett egy kicsi kis bevérzés, az okozta a vérezgetést!

Ne félj!!! :)

2011. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kórház 60 km-re van, a nőgyógyászat meg délután rendel ,magán meg nincs itt.De örülök ,hogy ilyeneket írsz és boldog babázást kívánok neked. amúgy semmim nem fáj.és persze,hogy megírom mi volt.
2011. jún. 10. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját magad megnyugtatása érdekében persze, menj el dokihoz, de én is így voltam, és én mensinek hittem, de mondtam is, hogy nem olyan, mint szokott lenni, 2napig volt, ha jól emlékszem. De ekkor már én is terhes voltam, ahogyan írod is, kb. 5 hetes. Nem volt semmi gond, csak mivel én ezt mensinek gondoltam, így elszámoltuk a terhességi heteket, és elvileg pár héttel hamarabb jött a babám.
2011. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csináltam 2 tesztet a múlt hét pénteken és egyértelműen pozitív lett mind a kettő és most megijedtem,mert a fiammal semmi ilyesmi nemvolt ,most 2,5 éves.De az is igaz,hogy ennyit nem meneteltem egész nap.kb. 6 hetesen akartam menni ,de ma megyek.Már nincs semmi barnázás csak reggel a wc papíron volt egy folt.
2011. jún. 10. 07:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy most lenne a következő peteérés, lehet közé hozzá?

Nekem mindig hamar van 8-9. napon már van.

2011. jún. 10. 07:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és még meg sem vizsgált,mert úgy sem lát semmit azt mondta ha nem múlik keddig akkor menjek vissza ha elmúlik akkor 2 hét múlva.Jó pofa mi?

Uh-ot sem csinált mert azon sem lát semmit!

C vitamint szedjek ennyi

2011. jún. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!