Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik,2 negatív teszt?

4 napja késik,2 negatív teszt?

Figyelt kérdés

Március 19-én voltunk együtt a párommal. 28 naposak a ciklusaim, 1-2 nap késéssel ritkán. Vasárnap kellett volna megjonnie. Hétfőn teszteltem és ma reggeli vizeletbol digitális clearblueval. Megszakítással védekeztunk, nyáron tervezünk babát, ugyanakkor nem lenne baj.

Szerintetek? Semmilyen tunetem sincs, nem érzem mintha megfogna jönni. Ugyan akkor 2 hete elkaptam egy csúnya hasmenéses vírust amiben eléggé legyengultem.

32/n


2017. ápr. 5. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés simán előfordulhat, akkor is, ha máskor nem szokott lenni. Ha pedig baba van a dologban, akkor elképzelhető, hogy picivel később volt ovud, és a teszt ezért negatív még.
2017. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi keses meg normalisnak szamit,foleg a hasmeneses virus miatt levan gyengulve az immunrendszer. Ha egy het mulva se jon meg,akkor erdemes tetsztet csinalni,es az mar valoszinuleg ki kell hogy mutassa ha az vagy.
2017. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb 90% hogy nem vagy terhes, de van rá esély, 1 hét múlva ismételj a teszttel
2017. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!