Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt, de az...

Pozitív ovu teszt, de az orvos szetint nincs peteérésem. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. a 12. napon mentem UHra ,de akkor egy 5 és egy 6,5 mm tüszőt látott az orvos és clostyt írt fel. Ez tegnap előtt volt. De ettől függetlenűl minden nap csinálok egy ovu tesztet hátha.. igaz 20as. Ilyen látezik ?

2017. ápr. 8. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

erősebb a kontroll csíknál is

2017. ápr. 8. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
létezik. ugyan ez volt velem. egy closti kúra segített.
2017. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán. Mert a hormonbetegségek egy része magas lh szintet okoz pl. Pcos. De azt a dokit lecserélném amelyik kivizsgálás nélkül clostyzik.
2017. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszuak a ciklusaid?Nem lehet h joval később van ovud?
2017. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
januárban volt az első clostis kúrám , akkor a 20. napon volt az ovu. (aminek hatására 35 napos lett a ciklus).Általában 28-30 napos szokott lenni.Nem értem mi történik, mert kétlem hogy pár nap alatt nőne annyit a tüsző ,hogy meg is tudjon repedni. Csak meglepett, mert az ovu teszt nem volt még soha pozitív :) (a clostin kívűl)
2017. ápr. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!