Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetseges a baba?

Szerintetek lehetseges a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon reg ota szeretnek kisbabat,de sajnos eddig nem sikerult osszehozni az elettarsammal.

Mivel mindketten dolgozunk eleg sokaig,igy csak a.hetvegenk szabad amikor vegulis egyutt lehetunk.


Peteeresemet nem szoktam nezni,alig van idom barmire is.Minden hetvegen egyutt vagyunk,mostanaba kicsit ehesebb lettem es faradtabb,nem ertettem miert,mivel en nem szoktam sokat enni.

Ma megjelent a bugyimon 1csepp barna ver,lehet hormonproblema vagy sikerulhetett?

A teszt amit csinaltam negativ,de 3-4naponkent csinalok tesztet.


Mivel meg nem kell hogy megjojjon,ezert azt se fogom tudni hogy kesike vagy sem,mindig ho vegen jon meg.



2015. ápr. 10. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Pé a következő ciklus első napjától visszaszamitva 14-15 nap. Kb 8-12 a folyamat amig a megtermékenyített petesejt a mehhez er és beagyazodik. Szóval ha ez nem tortenik meg levallik a mehnyalkahartya, ha megtörtént akkor nem jon meg a havi. Szóval kb most lehet peteérésed és hónap végéig feleslegesen tesztelsz.
2015. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!