Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon velemenyetek szerint...

Ez vajon velemenyetek szerint szaradasi csik?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 8. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
késik már? nekem egy halvány pozitívnak tűnik. ennyi teszten egyszerre nem hiszem hogy a száradási megjelenne minden
2017. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mind a 3? Kizart. Inkabb nagyon halvany pozi. (De szerintem ezt nagyon jol tudod ;))
2017. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez halvány pozi. De azért ismételd meg 2 nap múlva. :)
2017. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Ez csak a tesztek egy resze:) A tobbi is ilyesmi.De ezek szerint nem halucinalok. A ciklusom bonyolult(foleg a tavalyi vetelesem ota).Volt nemi pecseteles/barnazas 8nappal a peteeresem utan par napig(ket erett tuszom volt) , de normal mensim nem jelentkezett azota sem.
2017. ápr. 8. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi! :)
2017. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Most mar azon izgulok, hogy erosodjon a csik,( bar az elozonel is nehezen lett sotetebb.) Szerintettek lathat valamit hetfon a doki az uhn? Vagy meg felesleges? Nyilvan normal esetben 6hetesen kell menni, a szivhang miatt. De en nem vagyok egy egyszeru eset:volt egy vetelesem +egy mehenkivulim,mensi elotti pecseteles miatt a sargatest elegtelenseg is felmerul,sajnos igy koran kell mennem...de ha csak vastag nyalkahartyat lat sztem nem leszek elobbre.
2017. ápr. 8. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj, ha szükséges hormonpótlas, egyébként még felesleges.

De nyilván fogsz kapni progeszteront, ha sargatest elégtelenséged volt.

Amúgy pozitívak a tesztek.

2017. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt!
2017. ápr. 9. 08:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, erősödik?
2017. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy erdeklodsz,hat nem annyira mint szeretnem. Az egyik fajta igen,van amelyiken alig vagy ha nem olyan koncetralt a pisi akkor nem latszik. De voltam dokinal ma es latott egy szep vastag nyalkahartyat,es egy petezsakszeru felritkulst,kaptam ultrot az elozmenyekre valo tekintettel.
2017. ápr. 10. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!