Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeelemzésben kérek vélemény...

Görbeelemzésben kérek véleményeket. Két oldalon is vezetem a hőmet, és mind a kettő más időpontra húzta be az ovut. Melyik lehet a valós?

Figyelt kérdés

Április 2.-án durva ovus fájdalmaim is voltak, de viszont a wunschkinder.net szokta eddig mindig jól behúzni. Én eddig úgy tudtam hogy a hő leesik ovu előtt.

[link]


[link]


2017. ápr. 9. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Március 7.-én hétfőn volt durva ovus fájdalmam, mégis csak másnap repedt meg a tüsző. Nekem is volt egy nagy hőleesés, aztán még egy kissebb leesés. Én azt gondoltam hogy az első leesésnél volt ovu, de közben a második kissebbnél lökődött ki a petesejt. Aztán elkezdett szépen felmenni a hőm. Amikor fájt, akkor csak próbálkozott. Szerintem a Wunschkinder jól húzta be.
2017. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi! hát akkor ebbe a hónapba is lekéstük, ha így volt... Fertility friend is 1.jére húzta be. Meg ami még a fura, hogy mind a három oldalon más az alaphő. Azt mégis honnan szedi a program?
2017. ápr. 9. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából annyira nem értek a hőgörbékhez, csak az én tapasztalatomat írtam le. Én is a fertility-n vezettem a hőmet, és csak 1 ciklust mértem, azt se pont az elejétől. De a fertility az szerintem megbízható. Igazából én ebben az első hőmérős ciklusban terhes is maradtam, pedig én is azt hittem hogy lecsúsztunk a dologról. Kiderült hogy mégsem :) Az első válaszoló voltam :)
2017. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sok oldalon vezettem, a ciklus.hu ritkán találta el. De azt tudni, kell, hogy a görbés oldalaknál nem a repedéshez húzza be a rendszer, hiszen azt senki nem tudja megmondani pontosan mikor történik meg... LH csúcs után van 36 órája megrepedni. Lényegében a legtöbb rendszer oda húzná ahova a ciklus, és én is azt választanám.


De akármelyiket vesszük is figyelembe, megtörtént az ovu innentől nincs kérdés.

2017. ápr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!