Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ha baratommal...

Lehetek-e terhes ha baratommal gumi nelkül csinaltuk de kihúzta időben?

Figyelt kérdés
Kb 2x csibaltuk így utana mindíg kotonnal. Tudom hogy az előváladekban is lehet sperma és amiatt félek. Ez kb egy hónapja volt tehát mar semmit nem lehet bevenni. Lassan meg kéne jönnie a napokban és barátom mikor tegnap ujjal csinalta nekem veres volt az ujja de nem jött meg. Szerintem nem menstruáció volt mert ma reggel nem volt verzésem. Ma el fogunk menni tesztért. Még mit lehetne csinálni? Csak értelmes valszokat kérek légyszíves!

2017. ápr. 10. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Siman lehetsz igy is terhes. :) de vszinu h nem vagy.
2017. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Meg igazábol arra lennék kívàncsi hogy mekkora az eséllye annak hogy nem lehetek meg annak hogy lehetek illetve hogy mi lehetett az a vérzés. Köszönöm előre is!
2017. ápr. 10. 07:59
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

először is tesztelj. ha negatív, akkor örülhetsz, hogy megúsztad. ha pozitív, akkor örülhetsz, anya leszel :)

de azért nem biztos, hogy teherbe estél így, én fél évig védekeztem megszakítással, nem volt gond belőle. de máskor ne játszatok a tűzzel, így csak az szexeljen, akinek nem gond, ha becsúszik a baba

2017. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

50-50%, hogy teherbe estél. A teszten kívül nem tudsz már csinálni semmit. 72 órás tabletta megoldás lett volna.

Ha nem akarjátok megtartani, akkor még az abortusz van, mint lehetőség, vagy örökbeadás.


A vérzés pedig lehetett az is, hogy a barátod ujjazás közben felsértette a hüvelyfalat.

2017. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

:D de ha félsz tőle, akkor mi a fa**ért engeded a lábaid közé gumi nélkül? :P

gyk: gumi=koton

2017. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kedves 5. köszönöm az értelmes valaszát...

Azert, mert nem tehettunk rola. Mindketten akartuk es be voltunk indulva. Vannak mikor a dolgokat kesobb megbanjuk de most ahelyett hogy ilyet ír senkinek nem lesz jobb.

2017. ápr. 10. 08:21
 7/22 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a rendes válaszokat!
2017. ápr. 10. 08:31
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Az esely 50%. Sokaknak sikerul be a baba elovaladektol. Csinalj egy tesztet.


("Nem tehettunk rola." De! TI nem huztatok gumit a pasidra.)

2017. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező! Azért fontos lenne tudni, h a ciklusod hanyadik napján/napjain volt ez a két aktus. Általában a peteérés a ciklus közepe felé van, normál 28 napos ciklusnál a 14. napon. Ha a legelején vagy ovu után volt akkor sokkal kisebb az esélye.

Egy ciklusban a teherbeesés aránya olyan 25% ettől csak kevesebb lehet ha nem jókor voltatok együtt. De persze senki nem tudja benne vagy e ebben.

Egyébként megszakítással még kisebb az esély.

(Aki 50-50et mond szerintem nem túl sok statisztikát tanult még, nyugodtan le lehet pontozni de így van)

2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező kitörölheti a popóját a statisztikával, mikor majd zokog a pozitív teszt felett.

Teljesen mindegy, hogy statisztikailag mekkora esélye van. Gyakorlatilag ha a pasijának van sperma az előváladékban, és találkozik az ő petesejtjével, akkor így járt. És cseppet se fogja érdekelni, hogy rajta kívül még​ 10 csaj nem védekezett, ők nem estek teherbe, tehát statisztikailag 90% volt az esélye, hogy ő is megússza.


Ez amúgy sem statisztika vagy valószínűség számítás. Egyszerű biológia.

2017. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!