Várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 éve folyamatosan szedem a Corenelle nevű fogamzásgátlót, 2 hete kellett volna hogy megjöjjön a menstruációm, de ez nem történt meg. 1-2 napja bimbóérzékenységet tapasztalok, hetek óta álmatlanság gyötör.

2017. ápr. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jott meg, lehetsz terhes. Meg hormonbajod is lehet. Vagy cisztad. Vagy csak kesik. Vagy nem volt peteeresed.
2017. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
tesztelj, és kiderül, hogy baba van-e a dologban, mi nem vagyunk jósok
2017. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Miért van olyan érzésem hogy rosszul kezdted el szedni a tablettát? A fogamzásgátlót a Vérzés első napján kell kezdeni. Szóval 1,5 hete szeded 2 hete kellett volna megjönnie. Magyarul Nem a vérzésed 1. Napján kezted el szedni.. Hanem csak úgy random...
2017. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, nem 1,5 hete hanem 1,5 éve szedi.

Kérdező nagyon pici az esélye de még a fogamzàsgàtló sem 100%-os. Történt olyan ami bezavarhatott a hatàsmechanizmusàba? Antibiotikum, hànyàs, hasmenés stb? Csinàlj tesztet és menj orvoshoz is, mert semmiképp nem normàlis gyógyszer mellett a vérzéselmaradàs.

2017. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen észre vettem hogy el néztem
2017. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy tesztet és két perc alatt kiderül.
2017. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Atya vilag.... es az ilyennek minek gyerek??????? Ha megszulod ide fogsz irkalni h mit csinalj eppen most a gyerekkel.. agyhalott..
2017. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!