Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? Bár...

Vajon terhes vagyok? Bár 2szer teszteltem, mind a kettő negatív lett. Volt aki így is várandós volt?

Figyelt kérdés
December 19n volt meg az utolsó normális mensim. Január elsején voltunk együtt védekezés nélkül a férjemmel. Majd január 21n megjött de nem volt szokványos, előtte és utána is barnáztam, ami rám egyáltalán nem jellemző. Mivel furcsáltam ezért teszteltem, de negatív lett. Ebben a hónapban még nem jött meg, 6 napja késik, sose szokott késni. Ma napközben teszteltem de ismét negatív lett. Nem élek stresszesen, és nem is fogyózok, ami esetleg kiválthatná ezt. Jellemző terhességi tüneteket nem igazán észleltem. Pár napja érzékeny kicsit a mellbimbóm és mintha nőtt volna a mellbimbóudvar. Székrekedésem van 2 napja és a savam is fent van, bár azt nem tudom h ez jel-e. Volt akinek negatív teszt ellenére babát várt? Ha valóban terhes lennék akkor most járnék a 9. hétben. Jövőhéten megyek nőgyógyászomhoz. Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 24. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem. Ebben a hónapbn éreztem több szurkálódást petefészkemnél, mint mikor peteérésem van. És mensi szerűen fájdogált picit a hasam párszor.
2017. febr. 24. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék dokihoz, hogy van 2 negatív teszted, de a menzesz még mindig sehol.

Akár hormonprobléma is lehet.

2017. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha negatívat mutat akkor valószinű hogy nem vagy terhes.
2017. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, inkább megborult a hormon-háztartásod. Legalábbis a barnázás eléggé erre utal.
2017. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jan. 21-én megjött, hogy a fenébe lennél 9 hetes terhes? Max. az 5. héten lehetsz, ha egyáltalán terhes vagy, de ha negatív a teszt, akkor valószínűleg nem vagy az. Ha mégis, az jövő héten látszódni fog uh-n. De addig simán megjöhet, múlt hónapban is késve jött.
2017. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!