Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Pre-seed...

Mi a véleményetek a Pre-seed fogamzást elősegítő síkosítóról?

Figyelt kérdés
láttam volt már itt ilyen kérdés elég régiek 2010-es kérdések. Van valakinek ezzel friss tapasztalata?
2017. ápr. 10. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért erre én is nagyon kíváncsi vagyok, kérdező ti mióta próbálkozok?
2017. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! mi 4 éve...már túl vagyunk minden vizsgálaton a következő lépes az inszemináció lesz. Semmi eltérést nem találtak egyikünknél sem.
2017. ápr. 15. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve próbálkozunk a férjemmel vizsgálatok80% án túl vagyunk eddig nem találtak semmit
2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Régen volt hozzászólás, de hátha valaki még figyeli a hozzászólásokat.

37 évesen tudtam meggyőzni a férjem egy újjabb gyerekre van kettő nagy(20.22 évesek most).

Nem jött, jött kivizsgálás,megölöm a katonákat. A férjem eredménye sem bíztató millió alatti a számuk és ebből is kevés a használható, de hát gondoltam nekem egy is elég.

Neten keresgélve találtam rá a pre seedre ártani nem árt.

2.hónapba pozitív lett a teszt, de sajnos 7 hetesen elment.

Pihi után újra próbálkoztunk 2. hónapban megint sikerült 19 ben született meg a fiunk😁🤗🥰

Most ismét próbáltam 2.hónap sikerült is baba maradt volna csak beteg lett volna így nem válaltuk fel.

A pre seed nálunk segített az biztos.

2020. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gratulálok neked. Nekem 2018ban született meg a fia aki a Kaáli intézetnek köszönhetően inszeminációval fogant meg. Akar mit próbáltunk semmmi se segített ez a sikosító sem. 5 év próbálkozás után volt az inszemináció ami elsőre sikerült.
2020. okt. 18. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!