Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lenne a magyar egeszsegugy?

Ez lenne a magyar egeszsegugy?

Figyelt kérdés
4hetes terhes vagyok! Elkezdtem verezni, bementem a korhazba az ugyeletes orvoshoz. Azt mondta, hogy idezem " nem tudunk ezzel semmmit kezdeni, nem is biztos hogy terhes! Ha holnap bejon a rendelesre akkor se tudunk semmit csinalni" se progreszteront nem kaptam se semmit. A vedonot hivtam fel akinek munkahelyem mellett van a rendeloje. O momdta hogy vegyek folsavat es terhes vitamint. Komolyan nem hiszem el, hogy vedononek kell elmondania azt amit a nogyogyasz nem momdott el.
2017. ápr. 11. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korai szakaszban gyakori a vetélés, sok nő észre se veszi, hogy terhes volt.
2017. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a folsav és a terhes vitamin megállít egy vetélést?
2017. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem vonatkoztatnám az egész egészségügyre, de azért elég kiábrándító.
2017. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos igen ez az egészségügy !!!


Bár magát a dolgot megértem, csak a bánásmódot nem.

ugyanis, 4 hetes terhes vagy, nyilván még az uh-on tényleg semmit nem látni. gondolok itt arra, hogy méhen belüli vagy neadj"isten méhen kívüli.


Míg ezt nem állapítják meg addig nem írnak fel progeszteron hormont, hiszen nem tudják, hogy mit erősítenek vele. Ne adj" isten méhen kivülit.


Persze ennyi idős terhesen épp hogy csak kimaradt, viszont sajnos a természet szeketál, ezt el kell fogadd neked is és mindenkinek aki ilyen szituban van. én is voltam így :(((


Amit tehetsz... pihenés, magnézium, folsav. (esetleg terhes vitamin.)

És bizakodhatsz, hogy a vérzés után erősebb teszted lesz mint előtte, az talán jót jelent.


Erőt s kitartást !

2017. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Igen, sajnos ez. Nekem volt fogadott orvosom. A terhességem 31. hetén felkerestem, hogy vizsgáljon meg, mert szerintem szivárog a magzatvíz. Elzavart, hogy szerinte ez csak szimpla terhességi folyás, azért több egy picivel. Ez volt csütörtökön, rá következő kedden megszületett a kisfiam..
2017. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy esetleg egy terhesseg megszakad. Oke azzal is. De arra se kerdezett ra, hogy meddig tartott milyen volt. Mert az utolso mensi alapjan beagyazodasos is lehetett volna. Inkabb ez a lekezelo stilus, hmeg az hogy nem tudunk mot tenni.. Es ha pl 6-7 terhes lennem? Elozonel 9 hetesen derult ki mert mensi volt kozben. Ez bosszant a hozza allas az emberhez.
2017. ápr. 11. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
nekem magan doki mondta 10 ezer jo magyar forintert 6 hetesen kezi vizsgalat utan hogy elhalt a terhessegem merrt nem nott az uhn mérthez kepest a petezsak egy het alatt....masnap mas orvost kerestem. 3 eves a lanyom most. igen ez a magyar eü. de szerintem hulye meg bunko dokik kulfoldon is vannak.
2017. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Ebben a tortenetben pedig a vedonod a legviccesebb...

Az orvos kovette a protokolt

Minden jot!

2017. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

4 hetes terhesseg meg nem terhesseg

a terhesseget mindig az utolso menszesz elso napjatol szamoljuk senkit nem erdekel mikor volt a peteeres.

A progi urban legenda makacsul tartja magat ha van petefeszked es nem lombik a terhesseg akkor a progi hiany KIZART

ha a magzat genetikailag egeszseges akkor megmarad minden hokuszpokusz nelkul Ha beteg hibas elhalt akkor az eg vilagon semmi nem tartja bent.

negy hetes terhesseg egy ket nap kesett menszi eseten kemiai terhessegrol beszelunk kezelese semmi

igazan nem is erdemes hamarab mint 1-2 hettel a nem vart utan tesztelni.

folsavat mar a terhesseg elott 3-6 hoanpal el kell kezdeni ugyancsak az egeszseges etkezest es a rendszeres mozgast

terhessegi vitamin nem elozi meg a vetelest se a folsav

protokol szerint semmit nem kell tenni sot orvoshoz sem kell menni felesleges gondolj ra ugy kicsit kesett a menszi ne dramatizald ela dolgot

2017. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem látnak az uh-n élő terhességet, nem foglalkoznak vele :-(

Nekem az ügyeletes orvos mondta, h előfordul. Vagy megmarad vagy sem...

De a saját orvosom se adott semmit.

2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!