Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikumot írtak fel....

Antibiotikumot írtak fel. Szedhetem mellette az Inofolicot tovább? Vagy addig függesszem fel?

Figyelt kérdés
Január óta szedem az Inofolicot nőgyógyász javaslatára. Érzek is változást, viszont gennyes mandulagyulladásom lett. Kaptam rá Suprax antibiotikumot. Nem tudom, hogy szedhetem e a kúra alatt is az Inofolicot. 5nap antibiotikumról van szó.
2017. ápr. 13. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az orvost kellett volna megkérdezni!! Ne legyél felelőtlen itt ha valaki azt írja szedd nyugodtan akkor be is veszed?? Én nem biznék meg itt senkiben főleg hogy gyógyszerről van szó..
2017. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az inofolic nem gyógyszer hanem étrendkiegészítő! Gyakorlatilag folsav és egyfajta B vitamin, amit nem vagy csak kis mennyiségben tudunk a szervezetbe juttatni a táplálkozással. Sőt az inofolic segít hogy az antibiotikum jobban kifejtse a hatását! Szóval nyugodtan szedheted a kettőt együtt, persze ne egyszerre vedd be.Az inofolicot étkezésektől elkülönítve kell meginni. Én 7 hetes kismami vagyok és napi kettőt iszok. Segít a terhesség megtartásában is. 😊 De ha bizonytalan vagy akkor kérdezd meg a dokid, ő is azt fogja mondani hogy igyad nyugodtan.
2017. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elsőnek, ha nem tudod, hogy miről van szó, kérlek ne kommentelj.
2017. ápr. 13. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszoló vagyok. Bocsánat az előbb egy kicsit elírtam. Így a helyes: Az Inofolic 2000 mg mio-inozitolt és 200 mcg folsavat tartalmaz.

A folsav a B-vitaminok csoportjához tartozik és a sejtek növekedését serkenti. A mio-inozitol egy olyan természetes anyag, amely az emberi szervezetben glükózból képződik, és a B-vitamin komplex része.

2017. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Köszönöm a válaszod, én is úgy gondolom, hogy nem lehet gond, mivel nem gyógyszer. Csak kicsit elbizonytalanodtam, mivel antibiotikumot nem kellett szednem közel 10 éve :) Nekem napi 1-et javasolt a doki. A babához gratulálok :)
2017. ápr. 13. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a gratulációt.😊 Nekem a doki kettőt ajánlott. A ciklus 3. Napján kezdtem el inni,és a következő mensim már nem jött meg mert babás lettem. 😊 Szóval nekem segített. 😊 Gondolom te is baba elősegítésére kaptad.? Remélem neked is sikerül.
2017. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is azert kaptam. Már van egy csodaszép 1,5 éves kisfiam, kistesót szeretnénk. 😊 Viszont elég rendszertelen a mensim, ezért ajánlotta a doki. Január óta iszom, most már egész jól beállt 29-30napra 😊 Meg érzem, hogy van peteérésem. 😊 Remélem jövő hónapban már nem jön meg 😉
2017. ápr. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!