Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicot szedett valaki?...

Inofolicot szedett valaki? Segített? Kell még mellé szedni valamit?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel. Ezt javasolta az orvosom, hogy 2x1- et szedjek.
2016. dec. 13. 13:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Myo Inozitol+Folsav por: ugyanaz az összetétel és fele annyiba kerül. A családban szedték.
2016. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Én szedtem és nekem segített :) nekem inofolic nélkül menstruációm se volt. Elsőre próbálkoztam ezzel az olcsó myoinozitol+folsav verzióval, ami összetétel alapján tényleg ugyan az, de mégse volt tőle menstruációm. Aztán úgy voltam vele, hogy nem ezen kellene spórolni és megvettem az inofolicot, amitől 1 év kihagyás után szinte rögtön menstruáltam. 4-5 hónap után peteérés is volt és baba :)


2 barátnőmnek normális ciklusai voltak, mégsem jött a baba. mind a ketten elkezdték szedni és már az első doboz fogyasztása közben terhesek lettek.

2016. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :) nekem azt mondta a doki, hogy minden rendbe van de ezzel egy kicsit rásegítünk a dologra. Talán csak annyi, hogy túlsúlyos vagyok. Remélem, hogy nekem is segít hamar :)
2016. dec. 14. 14:13
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem, 18 hónap sikertelenség után, rögtön terhes lettem.

Nagy adag E vitamint szedtem mellé a férjemmel együtt.

Az első ilyen ciklusban a 23. ciklusnapon lett a semmiből egy peteérésem és terhes is lettem.

2016. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
szia, én is most kezdtem szedni (2 napja). 2x1-et kell? A tájékoztatóra napi 1 van īrva.
2016. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim mondta, hogy 2- szer szedjem. Remélem, hogy sikeres hónapot zárunk mind a ketten. Bár én pont a ciklusom közepén tartok így már lehet, hogy csak a következő lesz sikeres. Legalábbis bízom benne.
2016. dec. 16. 01:34
 7/33 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én is pont a ciklusom közepén vagyok:) Drukkolok mindkettőnknek.
2016. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
2-es: Tökéletesen ugyanaz a két szer összetétele. grammra. Ennyit arról, hogy "olcsó".
2016. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
8-as, nekem nem kell bizonygatnod, hogy ugyan az, mert ha elolvasod és értelmezed, amit írtam, akkor láthatod, hogy tisztában vagyok vele és nem is tagadom. Ettől függetlenül, amikor az OLCSÓt szedtem, akkor nem volt menstruációm. Amikor az inofolicot szedtem, akkor volt menstruációm. Tanulság: szedem tovább az inofolicot, mert nekem valamiért mégis az használ. Ezen szerintem nem kell vitát nyitni...
2016. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
5-ös drukkolok én is :) mikorra nem várod? Majd írd meg, hogy mi lett.
2016. dec. 16. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!