Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal szombaton voltam együtt, eddig sosem hatolt be. Csütörtökön kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de késett. Egy két rossz mozdulat miatt azonban elmerült bennem. Kettőt lökött, majd elhúzódtam és kint ment el. Utána csináltuk pár óra múlva megint. Jóval többet lökött, de nem tartott pár percnél tovább, és kint ment el. A menzeszem megjött kedden, amikor is elkezdtem szedni a már felírt fogamzásgátlót, és 4 nap múlva el is múlt. (ma - péntek) Sosem volt még ilyen gyors menzeszem. A kérdésem az lenne, hogy, ha megjött nem lehetek terhes ugye? És normális, hogy a fogamzásgátlótól ilyen kevés napig tartott? ( Hozzá kell tennem, hogy ritkán késett ilyen sokat, az első napon pedig nagyon görcsölt a hasam. :( )

2017. ápr. 14. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha óvszer nélkül csináljátok simán lehetsz Terhes. A Megszakításos Szex Nem Védekezés. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!
2017. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a fogamzásgátló megzavarhatja a rendszert, normális ha csak pár napig van. De ha szeretnél megnyugodni csinálj egy tesztet!
2017. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, köszönöm! T_T Nagyon megijedtem, mert sok helyen azt láttam, hogy simán megjött nekik terhesség közben is. Vagy teherbe estek mensi előtti napon. Mivel így is késett nekem, nagyon reménykedtem, hogy csekély az esély erre, főleg, hogy tényleg nem egy normál közösülés volt, ráadásul aznap már neki a harmadik negyedik volt, hogy elment pár órán belül. ő volt már mással így, nem lett terhes a lány. Szerinted csináljak tesztet? Vagy, mivel megjött, felesleges?


Első válaszoló: Ahogy írtam is, már szedek

fogamzásgátlót. Csak történt egy kis baleset. :)

2017. ápr. 14. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nos... ezzel nem szabad játszani! De bízzunk benne, hogy nem, ha gond lenne pár hét múlva teszt és nőgyógyász... hasonló helyzetben voltam, de én nem szedhetek tablettát.

A megszakításos közülés veszélyes. Főleg ha a menetek után nem megy el pisilni a férfi. Ugyanis magával tudja rántani az ondósejtet. De egyszeri alkalomtól nem hinném... Én javaslom, hogy írj egy orvosnak emailt az orvos válaszol rovatban mint, hogy itt adjanak neked válaszokat, mert már a jóból én is kivettem a részem pár hete....

2017. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még valami a tesztekre hiába van ráírva hogy már a beágyazódás után 8 nappal... vagy az elmaradt menses előtt 6 nappal kimutatja, ez nem igaz! Amikor nekem volt egy hatalmas para felhívtam egy doktornőt és elmondta. Hogy hiába tesztelek simán lehetek terhes... szerencsére megjött és rendes mennyiségben erre is oda kell figyelni.
2017. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló, köszönöm! Mivel megjött rendesen, ezért nagyon remélem, hogy nincs baj, viszont szerettem volna megkérdezni másokat is. Tudnál segíteni hova tudnék írni? :)
2017. ápr. 14. 19:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve miből tudhatom pár hét múlva, ha baj van? :/
2017. ápr. 14. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mit erzel? Amikor ilyen reszletesen le irod a brutal cinkes szexualis eletedet te selejt agyu
2017. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!