Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom 3-4x berakta...

Ha a barátom 3-4x berakta gumi nélkül az ovulációm napján, lehetek terhes? Nem ment el.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki mindentől (előváladék) terhes lesz, van, aki semmitől. Mi végig megszakítással védekeztünk, soha nem lettem terhes, mikor akartuk a babát, első hónapban összejött. Ilyen is van. Mindenkinél más, bár szerintem kicsi az esélye, ha nem ment el benned.
2017. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyilvánvalóan igen.
2017. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha a menetek között elment pisilni akkor nem!!!! Ha igen akkor várj pár hetet, teszt és nőgyogyi! ne csinálj ilyet többet, én majdnem így estem teherbe...
2017. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előtte volt pisilni és zuhanyozni is
2017. ápr. 14. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nagy okosságot honnan a jó égből szedted kedves 3- as? Istenem...
2017. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes, most már 3 éves a kis hercegnőnk 💖 mi nem bántuk meg, de ha ti nem szeretnétek babát akkor védekezzetek normálisan. :)
2017. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehetsz persze, ovukor meg nagyobb is az esely ra. Boldog babavarast kivanok, ha osszejott. Nyilvanvaloan gyereket akartok, nem? Mivel mindenfele vedekezes nelkul csak azok szeretkeznek akik babat akarnak vagy nagyon ostobak. :)
2017. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!