Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult dologról van szó. Barátommal védekezés nélkül szeretkeztünk (éppen menstruáltam, azért nem védekeztünk), másnap bevettem egy esemény utánk tablettát. Rá körülbelül egy hétre újra védekezés nélkül szeretkeztünk (fogalmam sincs, hogy miért, azóta is bánom) és másnap megjött a menstruációm, ami valószínűleg a tabletta miatt jött meg ilyen korán. Ennek ellenére lehetek terhes??
2017. ápr. 15. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket akkor miért nem védekezel? Egyébként nem értem...menstruáltál és akkor voltatok együtt majd rá egy hétre megint menstruáltál?

Egyébként menzesz ide vagy oda, lehetsz terhes..

2017. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kizárhatod a terhességet. Menzesz alatt alapból elég kicsi az esélye, teherbe esni, de ugye nem lehetetlen.

A 72 órás tablettában pedig egy lórúgásnyi hormon van, ami valószínűleg felborította a hormonháztartásod, és ezért vérzel megint.


Viszont javaslom inkább a fogamzásgátló szedését, hogy neked se kelljen ilyenekkel terhelned a szervezeted, mert beletellik egy kis időbe, mire visszaáll a rendszer a régi kerékvágásba.

2017. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egy nem két olyan történetet hallani, hogy menzesz alatt estek teherbe.. :) nincs 100%-os fogamzásgátlás...aki meg ráádásul még anélkül is csinálja...
2017. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az sem normális hogy mensi alatt nem védekeztek (mondván , hogy védett vagy"") majd be kapsz egy esemény utanit!


Az esemény utáni igen megbolygatja a hormonokat ! Nem hiába nem azzal védekezik mindenki !!!


Hónapokra felborulhat a ciklusod!

2017. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ugy, hogy a baratom mar az exem es nem szeretnek tole gyereket...Kedden csinalok tesztet, drukkoljatok!^^
2017. ápr. 15. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat ez nem hangzik tul biztatoan... ha nem akarsz meg gyereket ne szexelj vedekezes nelkul.. ettol fuggetlenul megy a "drukk"
2017. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarok gyereket akkor gumit húzatok a pasimmal ... Ha meg mar az exem ... Akkor le se fekszem vele ... De ha megis akkor foleg GUMI! Ha meg neki nem tetszik akkor lehet tovabb haladni !


Felelőtlen egy no vagy !!!


Drukkolok hogy ne legyél terhes ! Nem miattAd , a gyerek miatt !!

2017. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!