Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után lehetek terhes...

Missed ab után lehetek terhes újra? Van még remény babára?

Figyelt kérdés

2év után sikerült, de 6hetesen kb elhalt az embrió, be sem indult a szívműködése...

Lehet még valaha babám?


2017. ápr. 5. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne?
2017. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a missed ab.nem zárja ki, hogy ne eshess teherbe többet.


Viszont, nem írtad, hogy voltatok-e kivizsgáláson. Általában a nőgyógyászok egy év sikertelen próbálkozás után továbbküldik vizsgálatokra a párt.

Ha nem voltatok, akkor mielőbb elkellene kezdeni, ha szeretnétek babát, mert az nem normális, hogy 2 év után sikerült, és az sem maradt meg.

Valószínűleg ott van valami bibi.

2017. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en is most remenykedek hogy sikerul spontan veteles utan :) en 5 hetes voltam ! egy ciklust vartunk , most hatha nem jon meg , 2 het mulva:)
2017. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csuppa meddőségről szólt a nyilatkozat ,amit most aláírtam..


Voltunk.

Férjemmel monden rendben.

Nekem volt immunológi hormon sorok, Flower Metal Cutting Dies Stencils for DIY Scrapbooking/photo album Decorative Embossing DIY Paper Cards

[link]

(from AliExpress Android)hematológia, átjárhatóság, ...minden rendben.

Enyhe PCO észlelhető a petefészkemen, endokrinológusnál is voltam, diétán vagyok, szerinte ennyi most elég.

A luteális szakaszom rövid, úgy tűnik 7nap, most hogy először voltunk 2 naponta együtt egész hónapban, pozitív is lett a teszt. Olyan bízskodó voltam, szabályos volt a oetezdák...Most ebben reménykedem hátha ez a kulcs.

Utolsó elég volt csak egy cuklust megvárni?

2017. ápr. 5. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:
igen , eleg volt :)
2017. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehetsz persze.nekem 2missed abm volt.az utolso utan megjott a menszim majd az azt koveto honapban nem.37hetes babas vagyok.
2017. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Pcos vagyok egy rakad gyogyszet kellett szednem pajzsmirigyre, prolaktinra meg IR-re aztan elkezdten az inofolicot a merckformint es a dietat abbahagytam met belefaradtam ill ketontestek lettek a vizeletemben es összejött. Nem tudom h az inofolic es a dieta abbahagyasa segitette de mar minden remenyem elszallt. Egy evre ra sikerult a baba miutan volt egy muszeres befejezesem összeesett embriotelep miatt. Drukolok neked! Ne add fel!
2017. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj! Másodszorra minden oké lesz, hidd el, a szervezeted már tudni fogja, mit kell csinálni. Ez nagyon gyakran előfordul, én se tudtam, hogy mennyire gyakran.
2017. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatásokat!

Várok az orvosra épp és rettegek, kattog az agyam...

2017. ápr. 5. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem másfél év után sikerült, 8 hetesen inkomplett vetélés műszeres befejezéssel.

A harmadik ciklusban teherbe estem, februárban született a fiam.

Nagyon gyakori a korai vetélés, ezzel én is akkor szembesültem, amikor velem is megtörtént.

Legközelebb nem lesz semmi baj.

2017. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!