Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe tudok ettől esni?

Teherbe tudok ettől esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb másfél hete vesztettem el a baratommal a szuzessegem. De nem volt nálünk óvszer. Tulajdonképpen csak pár másodperc volt vagy perc maga a szex. Szóval el se ment bennem, tudom van elovaladek de ugy hallottam abban nincs sperma.

Viszont pár napja késik, és most menstruáció helyett ilyen fehéres/sárga trutyi jön.

Azt is tudom hogy csomoan csinaljak a megszakításos szexet, nem hiszem el h mások siman tudjak csinalni, en meg az elso alkalommal teherbe esek?

Mi lehet ez?



2017. ápr. 16. 10:49
 1/10 Springfield01 válasza:
51%
Azért mert késik a menszesz még nem biztos hogy terhes is vagy. Tini korban nem olyan halál pontos. Ha biztos hogy nem ment el benned a srác, akkor szinte esélytelen. Inkább az valószínűbb, hogy elment benned csak nem igazán vetted észre, mivel ez volt az első. A fehéres sárga trutyi, gomba fertőzésre utal, azzal orvoshoz kellene fordulnod mielőbb!
2017. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul hallottad, lehetsz.

De van egy másik rossz hírem, úgy látszik, az a pár másodperc egy nemi betegséghez is elég volt, mivel a sárga trutyi inkább fertőzés, mint gyerek. ;)

2017. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos teherbe eshetsz ennyitől is. 2 héttel a történtek után csinálj tesztet
2017. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Jó hülye vagy. Meg is érdemled, ha ilyen hülye vagy, hogy terhes legyél. Másrészt meg ha a pasid is tapasztalatlan, akkor nem biztos közel sem, hogy nem benned ment el, legalább részben.
2017. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akár az első alkalomkor is teherbe tudsz esni. Csinálj egy Terhességi tesztet. Egyébként az első szex is megzavarhhatja a hormon szinted
2017. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A megszakitasos szex nem eretlen tiniknel mukodik, hanem felnott ferfiaknal. Igen, lehetsz terhes. Majd az abortusz vagy nemi betegseg utan eszhez tersz es gondolkodsz.
2017. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Igy van,buta liba.
2017. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás amúgy sem védekezés..

Menj el nőgyógyászhoz és kezeltesd a fertőzést vagy gombát.

2017. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elovaladektol is siman teherbe eshetsz de ez inkabb fertozesre vagy gombara utal ahogy mar elottem is irtak.

Es menj minnel elobb orvoshoz ezzel nameg csinalj egy tesztet.

2017. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen csak pár másodperc volt vagy perc maga a szex."

Annyiért nem éri meg a kockázat! :-))

2017. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!