Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 6 nappal barna...

Együttlét után 6 nappal barna pecsételés? Beágyazódás?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a ciklusom, nem tudom mikor ovuláltam -ha egyáltalán volt. De ilyen még sosem volt, hogy csak minimális barnázás van. Terhesség még nem lehet, mert orvosi okok miatt nem lehettünk eddig együtt.
2017. ápr. 17. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem lehettetek együtt és szerinted sem lehetsz terhes, akkor mi ágyazódna be?

Bocsi de nem értem.

2017. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mármint abból az egy együttlétből beágyazódás. Akkor rosszul fogalmaztam, mert úgy értettem, hogy kimutatható terhesség még biztosan nem lehetséges; hiszen 6 napja voltunk együtt. Gondoltam odaírom, még mielőtt rám írnak páran, hogy teszteljek... Úgysem mutatna még semmit...

Csak ilyen barnázás nekem még sosem volt; és hallottam, hogy van olyan, hogy beágyazódási vérzés.

Elnézést, ha nem volt egyértelmű...

2017. ápr. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!