Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után vagyok 6 nappal...

Ovuláció után vagyok 6 nappal (vagy 5, ezt ugye nem lehet teljesen behatárolni). Ma reggel enyhe pecsételő vérzésem volt, nagyon halvány rózsaszínes-barnás pecsételés formájában. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ilyet eddig sose tapasztaltam. Beágyazódáshoz még korai lenne, nem?

Nagyon enyhe görcsöket is érzek ma a derekamban.

A ciklusaim 25-26 naposak, a peteérésem ált. 10 nappal az előző mensi után következik be, szóval hiába vagyok most félidőben, a peteérésem már megvolt. Nagyon szeretnénk 2.babát, ez már az 5. próbálkozós hónapunk.


2016. jan. 7. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sanszos hogy beágyazódás :)
2016. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem is beágyazódás mert ugyanez volt a kislányomnál aki mostmár 22 hónapos ;-)

Azt hittem megjött el is voltam keseredve aztán kis idő múlva már ott dobogott a kicsi szive!

3.próbálkozós hónapban sikerült!

Februártól tervezzük a kistesót és bizom benne hogy Ő is ilyen hamar sikerükni fog ;-)

Majd ird meg hogy mi lett jó?

Szerintem lassan Gratulálhatok ;-)

2016. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Velem ugyanez van. Nincs görbe? Én is ma reggel rozsaszines barnás folyasom volt. Kíváncsi vagyok hogy alakulsz
2016. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! :) Igazából azóta csökkent a pecsételés, nem merek semmit sem elkiabálni, pláne úgy, hogy szoktam simán barnázni is mensi előtt jóval. Viszont ez most tényleg nem sima barnázás volt, már van összehasonlítási alapom, meg a nődokim azt mondta, h önmagában ez a kis barnázás nem gátolja meg a teherbeesést. Görbét nincs, eldöntöttem, h ezzel nem stresszelem magam, meg már volt olyan, hogy mensi napján is magasan volt a hőm és mégis megjött. Kedves utolsó válaszoló, majd írd meg te is mi újság! Mikorra nem várod?
2016. jan. 7. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem rendszertelen a mensim. Kb 13-15 e közt. 10-12 nap lehetett pém. Majd kiderül. Hát szurkolok neked is meg magamnak is. Mi 2 éve várjuk a babát. ...
2016. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És esetleg nem próbáltál még tesztelni? Szerintem már lassan lehetne neked, amiért irigyellek is, mert nekem még min. 4 napot kell addig várnom, semmi értelme előtte teszteket ellőni. Mára egyébként megszűnt ez a pecsételés, a szokásos picike barnázás és enyhe derékfájdalom vette át a helyét.
2016. jan. 8. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is elmúlt minden színes folyás. Még nem tesztelek. Várok egy hetet legalább. Boztosra akarok menni. A hőm fent van. Remélem marad is😊. Szurkolok magunknak nagyon. Jó lenne ha jól kezdődne az év 😊😊😊😄😄😄
2016. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó!:) Nem tudom, hogy fogod-e mèg olvasni, de gondoltam megírom, hogy tegnap és ma is pozikat teszteltem: [link]
2016. jan. 16. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziaaaaaa !!!! Jajj de jó gratulálok 😊😊😊nekem meg jött egy napra....nem tudom mi ez...de azóta semmi...holnap után tesztelek. Megirom mi lett😄. Vigyázz magatokra! !!!
2016. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Mi újság? Teszteltél? Mesélj, furdal a kíváncsiság!! :)
2016. jan. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!