Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek bevált praktikáj...

Van valakinek bevált praktikája? Kislányt szeretnénk. Persze a legfontosabb az egészség.

Figyelt kérdés
3 fiúnk van..adnánk még egy esélyt. Elvileg érzem elég jól a peteérést.
2017. ápr. 18. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen.
2017. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Örökbefogadás
2017. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Örökbefogadással tudsz nemet választani.
2017. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 lanyom van. Teljesen mindegy mikor voltunk egyutz mit ettem hogy vettem levegot...mind lany lett....pedig mindegyik kulonbozo idopontbol van. Peteeres elott utan aznap egy hettel előtte.....ez genetika..nem taktika praktika kerdese
2017. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
A férfin múlik
2017. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor nincs esély h 3 fiú után kislány jön? Olyat hallottam, hogy két fiú után lány következett.
2017. ápr. 18. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:

De, van esély. 50%. Vagy fiú lesz, vagy lány.

Gondolom, te sem úgy képzeled, hogy ezt Szent Péter számolgatja, hogy neked 3 fiad van, akkor most lány jön.

Az egyik szomszédunknak 5 fia van, szóval lehet próbálkozni.

2017. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem egyszerű összehozni.Mi is kislányt szeretnénk a fiú mellé.Állítólag 2-3nappal pé előtt kell együtt lenni.Mi 3honapja próbálkozunk így.Igaz,hogy nem sok idő,de szerintem így képtelenség összehozni.Most már nem szamolgatok,nem bánom ha kisfiú is lesz,csak legyen és a lényeg,hogy egészséges legyen :) Neked viszont drukkolok,hogy összejöjjön a kislány :)
2017. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyat hallottal, hogy ket fiu utan lany KOVETKEZETT?😂

A szomszedban meg harom lany utan a negyedik is lany.

2017. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.😊

Nagyon köszi Neked is a drukkolást!! Én is Neked! Pont ezen gondolkodtam, h variáljak e vagy sem. Annyira érzem a peteérést, h szinte mindig eltalálom. Többször nézettem uh- val is és tényleg abszolút eltaláltam. 3 fiú is pont tüszőrepedéskor sikerült tuti.

2017. ápr. 19. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!