Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani valamilyen...

Superbayern kérdése:

Tudtok ajánlani valamilyen terméket, amivel minél hamarabb megerősíthetem az idegrendszeremet? Vagy esetleg más bevált módszer?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kimerült az idegrendszerem, mivel eléggé le van terhelve. (éjszakázás, szorongás, stressz, edzés)

(magnéziumot és B vitaminkomplexet már szedek lassan egy hónapja de nem sok változást észleltem)



2017. márc. 18. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Terméket nem tudok. Meditációt tudom ajánlani. Valamint akkor valamit ki kellene hagyni a napi rutinból, hogy legyen egy kis üresjárat. Nem jó ha túlhajtod magad. Az ellen semmilyen termék nem véd meg.
2017. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó szex!
2017. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az az érdekes hogy 2 éve mégjobban megterheltem az idegrendszerem, mert akkor konditerembe jártam és súlyokkal edzettem... most meg csak futás van, meg nélhány fekvőtámasz, felülés.. ezek is 2-3 naponta
2017. márc. 18. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az edzés az feszültséglevezetés nem pedig idegrendszer terhelés,ha lehetőséged van próbálj többet kihajtani magadból hátha az már önmagában elég lesz.
2017. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valóban, a jó szex nagyon sokat segítene.

Barátnődre próbálj hatni, kérd meg, ha szeret, segítsen, mert fontos lenne neked, hogy ne terheld addig magad, hogy aztán valóban nagy bajok legyenek - MERT IGENIS LEHETNEK!


Esténként smárold le a barátnődet, utána pedig élvezz bele (punciba).

Ha tudsz rá időt szakítani, 2 beleélvezést ajánlanék naponta... de így is elég hozzá negyedóra/20-perc.

2017. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!