Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6-7-8 -án észleltem peteéré...

Ha 6-7-8 -án észleltem peteérést, akkor ma délután korai még tesztelni?

Figyelt kérdés
6-an volt nyák, 7-8-9 pedig "leszakad a méhem" érzés.
2017. ápr. 18. 15:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Oo sajnslom pedig en siman pozitivat mondtam ra:(

Nekem tegnap reggel megott:(

2017. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Miert vartok hogy kessen legalabb par napja? Akkor megkimeli magat az ember az ideges naponta-lepisilek-egy-tesztet-aztan-netreteszem-es-talalgatunk dologtol. Tenyleg csak tanacs!
2017. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
*Bocsi, miert NEM vartok?
2017. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az adott helyzetet más szempontból is meg lehet kozeliteni. Miért varjak ha egyszer van rá lehetőségem hogy megtudjam hogy mi történik a testemben akár előbb is? Az eddigi terhessegeimet nagyon korán kimutatta a teszt, 9-10 dpon. Csalódni pedig így is úgy is csalodok, ha megjön. Nem beszélve egyéb dolgokról, amik ha bekövetkezik a terhesség, akkor jobb ha kerülök, pl. stressz, gyogyszerek, stb., és akkor a progeszteronpotlasrol meg nem beszeltem. Pár nap is sokat szamit. Ennyi, számomra ezek logikus dolgok.
2017. ápr. 21. 17:00
 25/31 A kérdező kommentje:
Kedves sorstarsam, nagyon sajnalom. Én is pozinak néztem a tiedet. Nem tehetünk mást mint újra remenykedunk, nem adhatjuk fel. Nekem még nem jött meg, de a tesztek teljesen negativak. Titkon meg bízok hogy van vmi, de nálam ilyenkor már tudom h ez mit jelent.
2017. ápr. 21. 17:04
 26/31 anonim ***** válasza:
Hat jo, de aztal senki nem ismeri meg a testet, hogy minden honapban 3-4 negativ tesztet ello, azzal meg plane nem, mint szegeny sorstarsad hogy orulgettek aztan megjon neki.
2017. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
De megismerem. A negatív teszt is egy informacio. És nem örülgettünk, hanem bizakodtunk. Mindenkinek máshogy jó. A bizonytalanság számomra nem alternatíva. Másnak az. Ennyi. Szerintem egyik módszer sem jó vagy éppen rossz. Illetve szubjektív hogy kinek melyik jön be.
2017. ápr. 21. 17:53
 28/31 anonim ***** válasza:

Mindenki tegyen ugy, ahogy neki jo, ha engem az nyugtat meg, hogy tesztelek nemvart elott ,akkor tesztelek.Aki nem akar az ne teszteljen.

Nagyon remelem, hogy Neked sikeres lesz ez a honap.Meg van esely m, hisz nem jott meg a menstruaciod!:)

Ha megis megjon, jovo honapban ujra egyutt remenykedhetunk:)

2017. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy, és ez egy vigasztaló gondolat! :)
2017. ápr. 21. 22:09
 30/31 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy?Ebben a honapban is izgulunk egyutt?:))
2017. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!