Sacko91 kérdése:

Lehet e terhesség?

Figyelt kérdés

Sokáig filóztam hogy feltegyen e ezt a kérdést mivel de mivel nem tudom eldönteni hogy igen vagy nem így hozzátok fordulok hátha van nálam sokkal tapasztaltabb aki éppen cáfol vagy megerősìt.

Kb 2 héttel ezelőtt elkezdtem görcsölni pár napig már vártam hogy megjöjjön de 3 napig semmi majd éppen melóban voltam mikor hirtelen mint ha elszakították volna ezt a fájdalmat szóval megszünt és hirtelen megszédültem kikeltett szaladnom (már amennyire -bírtam mert lépni se tudtam) mert azt hittem összeesek majd következő nap megjött de kevesebb és sötétebb kb 2 napig majd csak barnás valamit láttam a wc papíron majd elmúlt így 3 napos menszim volt de gondoltam van ilyen terhes biztos nem vagyok mert azt feladtam de itt a de eltelt 2 hét és fájdogál a hasam kívánós lettem és mintha nőtt volna a mellem. Lehet hogy terhes vagyok ? Lehet hülyének nézni h nem mentem orvos jó magamat is annak nézem De sajnos új munka helyem van és nem nagyon engednek szabira :/ de tervezem hogy a héten veszek egy tesztet aztán ha negatív akkor a terhesség mint olyan kizárva de ettől függetlenül felkeresem az orvosomat .

Válaszaitokat előre is köszönöm !



2017. ápr. 18. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha élsz nemi életet, akkor lehetsz terhes.

De ezek alapján senki nem fogja neked tudni megmondani, hogy az vagy-e.

Vegyél tesztet, csináld meg.

Lehet, hogy terhes vagy, de lehet hogy nem és csak valamilyen egészségügyi problémád van. Szóval ha negatív is a teszt, azzal nem veszítesz, ha elmész majd orvoshoz.

2017. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!