Igy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalba olyan 2ora korul kielegitettem a baratomat kezzel, es o letorolte a hasarol de nem mosott kezet, csak megtorolte, masnap reggel o is oromet szeretett volna okozni nekem a kezevel, (de szuz vagyok) es mielott belekezdett benyalazta a kezet. Tapasztalatlanok vagyunk, es most nagyon aggodunk. Lehetek igy terhes?

2017. ápr. 17. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Reggel kb 8ora korul
2017. ápr. 17. 11:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a nap kérdése..


nem, nem így leszel terhes, de ha alapvető dolgokkal nem vagytok tisztába, akkor az gáz.

2017. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi mindent olvastam, es igy mar nagyon beparaztam.
2017. ápr. 17. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ameddig nem vagy tisztában azzal, hogy hogyan készül a gyerek, addig se ne pettingeljetek, se ne szexeljetek. Mindenkinek jobb lesz így!
2017. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira idiota vagy komolyan kikeszulok az ilyen kerdesektol..

Ha nem szexelsz es a baratod nem megy beled akkor nem lehetsz terhes

2017. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sperma ha levegovel erintkezik, majdnem rogton elpusztul (bocsanat a szoert). Azt hogy irtad, hogy ez reggel 8kor tortent, semmin nem valtoztat. Ha beled elvez a baratod, vagy ha ugy szexeltek hogy gumival, de megengeded neki hogy gumi nelkul az elejen akkor igen, lehetsz terhes az elovaladektol. Ujjtol nem lehetsz terhes. Ha esetleg kesobb gyogyszert szedsz es 1 tabletta kimarad, akkor is lehetsz terhes.

Tudom hogy nem csak a kerdesedre valaszoltam, de ugy gondoltam hogy ha attol felsz hogy a fontiek miatt terhes lehetsz, inkabb leirok meg egy par szituaciot.

2017. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!