Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megvárnátok a hétvégi...

Ti megvárnátok a hétvégi tesztelést? 30. napon vagyok, délután gondoltam tesztre.

Figyelt kérdés

Általában 29 vagy 31 napra jön meg!30 napra még nem jött meg, valahogy így állt be 2-3 éve!

Tegnap volt a 29. napom gondoltam meg fog jönni, mert az utolsó 3 mensi pontosan 29 napra érkezett.

De nem így történt,semmi folt és csak néha kicsike görcs.

Gondoltam majd ma (mindig reggel jön meg), de ma sem és egész délelőtt semmi folt.Most azt gondolom ez úgyis a 30. nap ilyenkor nem szokott, majd holnap, de foltozni már szoktam. Ez mos nincs.

Nagyon szeretnénk babát (7 hónapja próválkozunk)

Ti várnátok hétvégéig a tesztel, vagy ellőnétek egyet délután? :)

Lehet már pozitív délutáni pisiből, ha 30. napba vagyok?

(még nem teszteltem a 7 hónap alatt mert mindig jelzett a mensi "foltokban")


2017. ápr. 20. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én aznap délután teszteltem mikor meg kellett volna jönnie. Halvány pozitív lett de egyértelműen láttam a csíkot. Másnap reggel már sokkal erősebb lett :)
2017. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél két tesztet, az egyiket használd most, a másikat jövő héten :)

Én se tudtam kivárni..

2017. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés :)

Ma délután tesztelek! Nagyon kíváncsi leszek :)

Akkor elméletileg van esély már pozitív tesztre!

2017. ápr. 20. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én várnék mert ha nem pozitív,akkor csak a csalódás van.Barátnőm korán tesztelt,negatív lett neki,pedig terhes volt....nem érdemes tesztelgetni.Ha vársz 2 napot és nem jön meg úgy is terhes vagy.Ha pedig megjön megspóroltál pár száz ft.ot.Egyébként is a reggeli első vizelet a legjobb,én reggelig várnék azért!
2017. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha negativ, nyilvan csalodsz. Ha pozitiv, orulsz. Szoval tokugyanaz, mintha ket nap mulva csinalnad meg.
2017. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van! Köszönöm
2017. ápr. 20. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 2 tesztet vennék, de holnap az első pisiből csinálnám, nagyobb eséllyel kimutatja, ha van valami, mint a délutáni.

Ha nem jön meg, akkor a másodikat megcsinálhatod jövő héten, ha pedig mégis megjön, jó lesz legközelebb.

2017. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En sem bírtam ki, és nem a reggeliből csináltam az első tesztet, és nem is mutatott semmit. De úgy gondoltam babas vagyok, viszont a biztonság kedvéért vártam egy hetet, mert mikor legutóbb megjött, nagyon kiborultam rá egy hétre, és féltem az újabb csalodastol! 30.napon megcsinaltam, olyan halvány lett, hogy azt hittem odakepzeltem, de azért elhittem hogy az vagyok, 34. és rá 3 napra egyértelműen kimutatta, és azóta orvos is megállapította, hogy tényleg ott a pici! :) De nekem csak 21 napos ciklusaim voltak. Mi is kb fél éve próbálkoztunk. Azt mondják kimutatja már a nem várt napján, nekem nem, úgyhogy én az 1 hetet kivárnám, még akkor sem biztos, hogy rögtön mutatja, és mindenképp reggeli 1.vizeletbol nézd! 3 naponta probalkozz! Drukkolok!! :)
2017. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!