Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A párommal...

Enci75 kérdése:

Terhes lehetek? A párommal babát szeretnénk. A múlt hónapban 24-én volt meg. Előtte 20-án. Együtt voltunk a menses után 29,31,6 és 12-én is. Előző mensesem 1,5 napig volt.

Figyelt kérdés
A menses után egy héttel erős jobb alhasi fájdalom, késszúrásos! Aztán két nap enyhe. Tegnap megint fájt a jobb oldalam. Most kell megjönni. Tegnap este volt pici barnázás, ma reggel is csak pici, nem tudom megjön e?Egy hete hányingerem van, hasam fáj, puffadás, fejfájás és fura érzés. Nagyon szeretnénk babát. Lehet még esélye? A tesztem még többször negatív volt.40felett vagyok

2017. ápr. 20. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
40 felett ez már bármi lehet. Vagy megjön vagy nem, vagy terhes vagy, vagy nem. Fordulj nőgyógyászhoz.
2017. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

40 felett fájdalmakkal, nem túl szabályos ciklusokkal és 1,5 napos vérzéssel (túl rövid!) én nem várnék a csodára, hanem alaposan kivizsgáltatnám magam. (Attól még lehet közben próbálkozni.)

Esély van rá, én is 40 vagyok és az elsőt várom, de nekem nem voltak hasonló problémáim.

2017. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!