Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri-Regol abbahagyása után...

Tri-Regol abbahagyása után megjött nektek rendesen?

Figyelt kérdés
Március 22-én jött meg utoljára. Erre a hétre vártam, gyógyszerrel is mindig kedden vagy szerdán jött meg. Eddig semmi. Már együtt voltunk védekezés nélkül, ma csináltam tesztet, de negatív lett és semmi mensi szerű görcsöm sem volt. Lehet most megbolygatta a szervezetemet és ebben a hónapban nem fog megjönni?!
2017. ápr. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Milligestet szedtem ugyan de nekem januárban az első mensi miután abbahagytam 8 napot késett. A következő hónapban is 3 napot. Pont most jött meg 4x és az utolsó kettő már pontosnak tűnik.

Szerintem csak hagyj időt neki, mert akár fél évig is eltarthat, hogy rendeződjön as ciklusod.

2017. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Gestomix-et szedtem. Decemberbe vettem be az utolsó szemet, aztán 29 napra Megjött, a következő 34-napra és a harmadik már nem jött meg, mert kismami lettem 😊

Gyógyszer után megkavarodhat kicsit a ciklus.

2017. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a gyógyszermentes hónapban 30 napra megjött, utána már csak 50, és össze vissza jött. Kellett egy év, mire helyreállt. Amit okozott (vélhetően a tri-regol) az egy mikroadenoma. Két és fél éve nem esek teherbe. Gyóygszert szedek magas prolaktinra. Hozzáteszem hogy a menzeszem azóta 29-30 napos. Szóval, ha tehetném sohasem szedném mégegyszer
2017. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!