Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után rendesen megjött a menstruációtok? A hormonok zavarnak be?

Figyelt kérdés
Én 2 hónapja hagytam abba és az első hónapban megjött rendesen 28 napra, most a második hónapban megjött 27 napra és inkább barnás -véres volt nem olyan mint szokott!!
2016. ápr. 8. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 10 év után akkor tettem le, amikor gyereket akartunk. Első hónap gumival védekezés. REndesen megjött időre.

Második hónapban nem védekeztünk semmivel. Nem jött meg, mert terhes lettem.

2016. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

6 év tabletta után az első 3 hónapban szinte percre pontosan megjött. Mintha akkor is gyógyszert szedtem volna. Aztán következett 4 olyan hónap, amikor 7-10 napot késett, majd beköszöntött egy maratoni, 3 hónapos ciklus (gyógyszerrel hozták meg). Szerencsére ezután rendeződött (29-30 napos ciklusaim vannak).

2016. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első gyerkőcnél 5évnyi fogamzasgatlo utàn 1honap alatt hiztam 10kgt, teli lettem pattanàsokkal és 40-50 napos ciklusaim voltak. Honapokig küzködtem. Felkeresrem egy dokit. Voltam laparon meg àtjàrhatosàgin. A petefészkeimem egy "réteg" képződött a tablettàtol. Azt laparoscopia közben "leégette". Utàna beállt a ciklusom. Egyik petevezetékem nem àtjàrhato. Havonta figyelte a peteérést uh-n. Egy év mulva estem spontàn teherbe. Ujra kértem fogamzàsgàtlòt de vmi gyengét. Most a màsodik gyerekkel amikor abbahagytam rendesen megjött, nem hiztam, nem jàrtam dokihoz. 7honap utàn lettem terhes.
2016. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt gondom. Közel 4 évig szedtem, egyből megjött rendesen, rendszeres is lett, jó fél év alatt sikerült is a terhesség.

Viszont nekem eleve világ életemben a barnázás együtt járt a menzeszemmel, nálam barnázással kezdődik és végződik a menzeszem.

2016. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most azzal küzdök, hogy nem jött még meg az első önnálló mensim. 5-6 évig szedtem folyamatosan, tavaly decemberben hagytam abba. Januárban még megjött, februárban nem, márciusban doki felírt egy gyógyszert ami 5nap szedés után beindította. Na most április vége van, 1-1,5 hete kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Jövő héten visszamegyek dokihoz. (Terhesség szinte 100%-ig kizárva) Amúgy tabi előtt nekem is kicsi barna az elején, de a végén mindig volt pár napig mindig...
2016. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!