Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalataitok, vagy...

Mik a tapasztalataitok, vagy ez személytől függ? Mekkora az ideális hő?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt kérdéseket , vàlaszokat és làtom hogy sokaknak nehezen jön a baba,ami kicsit elrettentett. Néha kérem a testhőmérsékletet, amikor 37,9 volt együtt voltunk , még amúgy minden nap. De szerintem nem jött ossze. Szóval valami biztató tanàcsot szeretnék
2017. ápr. 22. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az itteni kérdéseket vedd alapul. Lehet egy jövőbeli anyuka 20x ír ki ilyen jellegű kérdést. Egyébként én is azt vettem észre, hogy egyre nyögvenyelősebb a teherbeesés. Próbálkozni kell. Máshogy úgyse lesz gyerek.


Ha meg nagyon nem akar jönni el kell menni kivizsgáltatni magatokat.

2017. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két egészséges ember esetében nem kell hőt méregetni minden reggel, hanem bőven elég ha akkor vannak együtt amikor jól esik nekik.

Azért nyögvenyelős a teherbeesés, mert már annyira rá vannak stresszelve, hogy pont ezért nem sikerül. Nem egy olyan kérdés van, hogy "ha a xy.dpon teszteltem pozitívat akkpr terhes vagyok?". Könyörgöm! Várja ki a nem várt napot, bármilyen nehéz is, és ha nem jön meg akkpr van remény, addig meg bármi lehet, és ha mégis megjön akkor ismét csalódás, mély depresszió, és emiatt nincs gyerek.

2017. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A néha mérésnek semmi értelme. Ugyanis nincs egy bizonyos "teherbeesős" hőmérséklet. A változás a lényeg, maikor látod, hogy a hőd egy hirtelen leesés után újra visszaugrik. De hogy pontosan szám szerint hova esik meg hova ugrik, azt nem lehet így megmondani, mindenkinek egyéni.

A tanácsom pedig az, hogy amíg nem próbálkoztok legalább fél-1 éve, ne pánikolj, meg ne méregess.

2017. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem feltétlen igaz az hogy sokan rá vannak görcsölve a gyerektémára és azért nem sikerül.

Manapság nagyon sok nőnek vannak hormonproblémái, és ezért nem sikerül.!

Kedves kérdező!

Ha még csak most áltatok neki a próbálkozásnak, és rendszeres a ciklusod, akkor azt javaslom ne olvasgass ilyen témákban. 1 év sikertelenség után pedig keress fel egy jó nőgyógyászt és majd az orvos tudni fogja hogy mi a teendő.

A testhő mérése pedig nem így működik. 1 alkalmas mérésből nem fogod tudni hogy mikor vagy termékeny. A hőmérőzés lényege, hogy minden reggel ébredés után még az ágyban kell megmérni a testhődet,minig ugyan ott, azaz például nyelv alatt, és ezt minden nap fel kell jegyezni egy diagrammon. Ezzel csak az a baj, hogy Utólag látod rajta hogy mikor voltál termékeny. Ezt legalább 3 hónapig kell mérned, hogy be tudd lőni a termékeny napjaidat! Javaslom hogy az interneten olvass utána, vannak oldalak ahol gyönyörűen és egyértelműen le vannak írva a hőmérőzés szabályai.

Sok sikert kívánok.

2017. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!