Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy egy...

Theressita kérdése:

Az lehetséges, hogy egy párnak mindenféle egészségügyi gubanc nélkül egyszerűen csak több mint egy évre sikerül a baba? Vannak ilyen tapasztalataitok? Igazság szerint nagy családban gondolkodtunk, de egyelőre az első is várat magára.

Figyelt kérdés

Kolléganőm azzal nyugtatott, hogy nekik is csak 2 év után sikerült - aztán lett második és harmadik is, fontos a nyugalom és a türelem.

De ha belegondolok, nagymamámnak is 6 évenként jöttek a gyerekek. Végül 3-an lettek anyuék, 6-6 év különbséggel.

Férjem kolléganőjének pedig 8 év után jöttek össze az ikrek természetes úton (pedig sok sikertelen procedúrán átestek).



2017. márc. 21. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bő fél év próbálkozás után sikerültek a terhességeim úgy, hogy mindig optimális időben voltunk együtt. De ismerek olyan párt, akiknek csak 1 év után sikerült, mindenféle orvosi rásegítés nélkül.
2017. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
igen meglehet. sok minden állhat a háttérben ami a kis agyadban ott van de nem érzékeled. nekünk a harmadik hónapra jött össze, de mi együtt voltunk amikor kívántuk. nem foglalkoztunk olyannal hogy most nagyobb az esély stb..
2017. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk az első baba egy év után jött össze, már a kivizsgáláson gondolkoztunk. A második baba pedig az első próbálkozós hónapban, szóval szerintem nálunk sem volt egészségügyi oka.
2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 16 hónap után sikerült. Semmi bajunk nem volt. Az orvosom azt mondta,hogy míg régen 3-6 hónap volt az átlag míg összejött a baba, ma ez már 1-2 év.
2017. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nàlam ugyan voltak gondok(PCOS, IR) de miutàn kiderült és kezelve lett (gyógyszer nélkül) akkor 1 évre rà estem teherbe. A 2.baba pedig meglepi lett. Szerettem volna tesót ezért mondtam pàromnak kezdjünk el próbálkozni tekintettel az előzményekre, olyan jól sikerült hogy rögtön az első próbàlkozós hónapban összejött. ☺tényleg van abban valami hogy ne görcsöljünk rà.az elsőnél én is kattogtam hogy mikor sikerül màr,miért jött meg stb. Azért ha már van egy gyerek ott lazábban lehet a dolgokhoz àllni, legalàbbis szerintem. 7 hónap még nem hosszú idő. Kitartàst és sok erőt kívànok!
2017. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Siman lehet tobb, huszen azt mondjak egy egeszseges parnak ATLAG egy ev, tehat ezek szerint van akinek joval tobb is lehet (ugy jon ki az atlag)
2017. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :-)

Az átlag 1 év? Én úgy tudtam fél év... de mindegy is.

2017. márc. 21. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:

1év előtt au prvos sem foglalkotik a dologgal.

Én és férjem is teljesen rendben vagyunk, normálosan étkezünk sportolunk stb. Hormonjaim is rendben üégis a kosfiam 2,5 év után jött. Most a tesó 1év 3 hónap után kopogtatott. Van ilyen.

2017. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!