Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Korai lehet...

Viktória varga mira kérdése:

Mikor teszteljek? Korai lehet még? Vagy már kimutatja?

Figyelt kérdés
Az ovulációmezen a héten kedden,azaz 18-án volt!ma ugye vasárnap van!3-án nem kéne megjönnie!tegnap és előtte való naptól enyhén fájnak melleim,tegnap és tegnapelött fájt az alhasam!ma tegnap derekam majd le szakadt!tegnap fejfájás!néha öklendezés,de ez csak kétszer!a hőmérsékletem 37 volt tegnap,tegnapelőtt,ma 36:9!szerintetek lehetek terhes?az lehet,hogy volt peteérésem a hónap elején is,és közepén is?és már elsőnél termékenyültem meg?az lh tesztet csináltam egész hónapban és volt egy alkalom,amikor halvány pozitív volt!tesztelhetek már?

#peteérés #ovuláció #Tesrhességi teszt
2017. ápr. 23. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor tesztelj ha késik. 5 nap alatt még be se ágyazódhatott. amúgy meg ha csak halvány volt az lh teszt az nem pozitívat jelent.
2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 napja volt peteeresed....kizart hogy kimutatna es az is, hogy peteeres utan par nappal mar terhessegi tuneteid voltak.
2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, 2. vagyok, a halvany ozitiv lh teszt az negativnak szamit. Akkor pozitiv az lh, ha legalabb olyan eros, mint a kontrollcsik. Szoval nem akarlak ijesztgetni, de ha egesz honapban nem volt ilyen teszted, lehet oeteeres sem volt. Vagy mostanaban van.
2017. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól mondták előttem. Ha nem jön meg, akkor tesztelj. Előtte teljesen felesleges, pláne ennyivel előtte.
2017. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell tesztelni amikor elmarad a mestruáció. Nem értem hogy felnőtt nőknél ez még a mai napig nem alap? ??
2017. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó választ adó,kérlek ha fel idegesít egy kérdés,ne adj olyan választ ami másnak esetleg rosszul esne!inkább görgesd tovább!nem bántásként írom,ne haragudj meg!köszönöm a többieknek!azt viszont nem írtátok,hogy lehetett e két peteérés egy hónapban?
2017. ápr. 23. 10:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves második!az lh teszt akkor volt olyan erős 3 napig mint a kontroll csík,méghozzá az ovulációm előtt aznap és utána!ez lehet?
2017. ápr. 23. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
merd tovabb a hodet ha nem kezd el csokkenni hanem tovabb emelkedik az jot jelenthet. Tesztelni nem erdemes ilyen hamar. terhes tunetek nem igazan lehetnek 5 nappal az ovu utan. Turelem
2017. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 napja volt ezek szerint peteeresed, szoval meg legalabb egy het, mire tesztelni erdemes. Es tuti nem lehetnek terhessegi tuneteid, bebeszeled magadnak. Ertem hogy nagyon ra vagy porogve (a neved ismeros nagyon sok teherbeeses kerdesbol), de ha ennyire ragorcsolsz, az minden csak nem jo.
2017. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké oké!de az lehet,hogy volt jó elején is pete érésem?3hója próbálkozunk és az utolsó mensim az furin rövid volt!mert ha esetleg volt egy peteérés és akkor pont együtt voltunk,akkor végülis lehetnek ezek jelek!?nem?nem képzelem a mell fájdalmat mert az nagyon fáj!
2017. ápr. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!