Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok már kimutatja...

Ha terhes vagyok már kimutatja a teszt? Vagy ha nem akkor mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

cypromixet szedek, és ma kellene kezdenek az új csomagot de nem jött meg, és nincs semmi jele hogy meg akarna jönni. mostanában van egy kis hányingerem és kicsit szédülök is. a legutóbbi menszeszem május 4-én volt.

remélem nem baba van a dologban.


2012. jún. 2. 10:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
nekem most ugyanez a problémám bár nekem hnap vagy hnapután kellene megjönnie, te mióta szeded???
2012. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is ezt a fogamzásgátlót szedem, még nem estem mellette teherbe. Szerintem várj még 2 napot és azért vegyél egy tesztet biztos nézd meg .
2012. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tesztelj pár nap múlva!
2012. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
3nap múlva kimutatható a terhesség!
2012. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A terhességi hormon vizsgálata vizeletből történik. A terhességi tesztek érzékenysége változó; általában 4-5 nappal a várt menstruáció után már kimutatható a terhesség. Akkor a legpontosabb a vizsgálat, ha a reggeli első vizeletmintából történik, ugyanis ebben az időpontban a terhességi hormon nagyobb mennyiségben van jelen a vizeletben.
2012. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1 éve szedem. :(

akkor ha ma és holnap sem jön meg, akkor már hétfőn tesztelhetek?

2012. jún. 2. 11:12
 7/13 anonim válasza:
igen...akkor már valószínűleg ki fogja mutatni
2012. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ma vegyél egy tesztet és holnap reggeli első vizeletből csináld meg.Ha terhes vagy már kimutatja.
2012. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hihihi :) 4 hónapig szedtem, olyan szépen estem teherbe mellette, hogy öröm volt nézni. Ja és azóta tiszta szőr az egész hasam, és a pajzsmirigyem is rendetlenkedik.

Biztos, hogy tablettákat akarsz szedegetni, kérdező?...

2012. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már nem, mert terhes vagyok...:(
2012. jún. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!