Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennsi elott 3-4nappal vedekez...

Mennsi elott 3-4nappal vedekezes nelkuli szex (belemment) Mennyi az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
Jo lenne ha osszejonne
2017. ápr. 23. 13:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kevesszer tudunk egyutt lenni,es csak most jott ossze.

Illetve peteereskor se tudtunk.:( csak joval azelott,es utan.;(

Ilyenkor nem valoszinu hogy van meg erett pete nem? Spontan peteeresnincs,azt tudom.

2017. ápr. 23. 13:54
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaazokat
2017. ápr. 23. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha tényleg 3-4 nap van hátra, akkor nincs rá esély, persze csodák léteznek.
2017. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Így estem teherbe az első gyermekemmel
2017. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz képes, hogy állítólag nincs spontán petérés, nekem kétszer is így sikerült teherb esni.
2017. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolso

Biztos nem a spontan peteeres miatt estel ketszer teherbe. A peteeres egy hosszu,tobb hetes folyamat(2-max3) es nem hiszem hogy egy nap alatt az osszejonne barkinek is. Persze vannak csodak.

2017. ápr. 23. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:

A spontán peteérést nem így értelmezik.

A hormonális hatásokra nem csak a középidőben, hanem az előtt, után vagy egyáltalán nem jön létre.


Általában egyszer van a hónapban (legalábbis még itt se olvastam olyat, hogy valakinek egy ciklusban 2-3 alkalommal lett volna peteérése) és az tolódik valamerre.


Másrészt az ovuláció időtartama nem azért 2 hét, mert addig tart. Az egy pillanat alatt megtörténik, csak ahogy közeledik a nap annál nagyobb a valószínűsége, hogy megtermékenyítés lesz, mert a spermiumok több napik el vannak. 24-48 óra alatt meg kb elhal a petesejt, ha nincs megtermékenyítés.


Ezek azok a tényezők, amik tankönyvileg ugyan le vannak írva, de az élet nem mindig követi ezt és vannak eltolódások.

2017. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen,igy van.

De a kedves utolso elotti akkorsem a spontan peteerestol lett ketszer terhes. Peteeres csak egyszer van egy honapban,de van hogy egyaltalan nincs,de ez altalaban valamilyen hormonbetegsegnel fordul elo,ha neki nincs akkor nyilvan van peteerese minden honapban de csak egyszer,es az az egy alkalom tolodik vagy korabbra vagy kesobbre.

2017. ápr. 23. 16:20
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem hosszuak a ciklusaim. Alt.34naposak a leghosszabb.

Es sosem a kozepidoben ovulalok. Alt.a 18.neha vagyis ritkan a 16.-ik napon,de alt.a 18-19napon sokszor a 20.-ra tolodik.

2017. ápr. 23. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
A normálisnál hosszabb/rendszertelenebb ciklus kiszámíthatatlan. Ezért van az, hogy pár nap eltérés van. Az adatok a 28 napos ciklusra vonatkoznak. Ami ettől lényegesen eltér, ott már bármi megtörténhet.
2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!