Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?

Lorie.katyja kérdése:

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltunk a barátommal. Mielőtt nekikezdtünk mondtam neki, hogy vegyen elő gumit. Mondta, hogy nincs nála... De, hogy a ciklusom szerint nem lesz baj ha nélküle csináljuk. Végig tudtam, hogy ez így nem helyes és hogy utána borzasztóan mérges leszek magamra de engedtem neki... Persze időben kihúzta de annyi ilyen sztorit hallottam már. El akarok menni felíratni egy esemény utáni tablettát... Szerintetek lenne értelme? 3 nap múlva jönne meg a menstruációm. Várjam meg, hogy megjön-e vagy vegyek tablettát...?

Csak normális válaszokat kérek!



2017. ápr. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak fogom a fejem mennyi buta kislány van ezen az oldalon. Legalább olvasgatnál a saját testedről mielőtt gumi nélkül játszol felnőttest. Igen lehetsz terhes, bármikor lehetsz. És azt se tudhatod hogy időben kihúzta, hiszen lehet már teletöltött előváladékkal. Ha nem akarsz gyereket rohanj még ma esemény utániért, mivel minél később veszed be annál kevésbé hat.
2017. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esemeny utani.

Barmikor lehetsz terhes elovaladektol is, mert extra petereeslehet akarmikor a ciklusod folyaman.

2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező majd írj, hogy-hogy alakult.. Megjött-e?
2017. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor hangoztatják ezt a védekezős dolgot és igazuk is van! Mindig védekezzetek. Viszont ha pontos a menstruációtok és tudjátok mikor volt peteérésetek, és az elmúlt akkor nem leszet terhesek. Lehetnek véletlenek, ne kockáztassatok. Senkinek nem kívánom ezt a pár napot... De megjött úgyhogy köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 26. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért várd meg, megjőn-e a következő hónapban is!
2017. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hiaba szamolgatsz. Spontan peteeres is letezik.
2017. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!