Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye a derekfajas nem a...

Ugye a derekfajas nem a terhesseg tunete? Tegnapelott fajt, mostmar megszunt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ket alkalommal is kiszakadt a gumi, apr. 13-an es 22-en. Idoben eszrevettuk, nem ment el bennem a baratom hanem ujat huztunk. Nem akartam 72 orasat bevenni mert azt irtak (itt) hogy felesleges, mert lehetetlen hogy ettol a 4-5 gumi nelkuli lokestol teherbe essek megha volt is elovaladek.

Most nagyon megijedtem hogy elkezdett fajni a derekam, viszont mas tunetem nincsen, nem szurkal a hasam meg semmi. Nem akarok nagyon ideges lenni mert akkor meg azert fog kesni, de ugye ez nem a terhesseg jele?

Nagyon nem szeretnenk meg babat, fiatalok vagyunk


2017. ápr. 25. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, elég 4-5 óvszer nélküli lökés is, ahhoz hogy teherbe ess, akár az előváladéktól is!

Szerintem jobban jártál volna, ha veszel be 72 órásat, mert úgy legalább 100%, hogy nem leszel terhes. Így meg kitudja.

A derékfájdalom pedig lehet terhestünet, de nálad még biztosan nem, hiszen az túl korai lenne.

2017. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

En ertem, de ket alkalommal nem is tudtam volna bevenni, ha jol tudom felevente csak egyet lehet bevennni akkora hormon adag.

Koszonom a valaszt😊

2017. ápr. 25. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én megszakításos módszerrel szexelnek a barátommal immáron 1,5 éve és egyszer sem estem meg teherbe! Van esélye de elenyésző! A sok vészmadár azonnal jön hogy Jujj 10000% hogy terhes vagy!!!😃 Szerintem nagyon kevés az esélye.

(Aki meg engem kezd el szidni hogy egyszer majd úgyis összejön a gyerek mert a megszakítás nem védekezés az meg nemes egyszerűséggel nem érdekel!😉)

2017. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ohh azert en nem kockaztatnek mondjuk megszakitasos modszerrel soha, csak kezdo meg a baratom is es rosszul rakja fel az ovszert vagy nemtudom miert szakad ki..

Szerintem is keves az eselye hogy terhes legyek, csak azert na. Bennem van az a felelem😄

2017. ápr. 25. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért jóval több embernek fáj a dereka gerincprobléma vagy felfázás miatt, mint koraterhességtől. De ha bizonytalan vagy: csinálj egy tesztet az utolsó kérdéses aktustól számítva mondjuk 16 nap múlva vagy ha késik a menzeszed.
2017. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom! Ma voltam haziorvosnal es szerinte a vesemmel van gond
2017. ápr. 25. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A derékfájást inkább vesebántalmak, 'felfázás' (bakteriális fertőzés), a hát megerőltetése okozzák. A terhesség kapcsán csak kb. félidő után jelentkezik (legalább is nálam így volt, 3 gyerkőcöm van), mikor nő az ember 'terhe'.

Az, h. valaki nem esik teherbe a megszakításos módszertől, alkati kérdés is.

A barátnőmék kb. 10-12 éve alkalmazzák a párjával, és nagyon hisz/ hitt benne. Mostanában szerettek volna gyerkőcöt, de nem jött össze.

A vizsgálatok után derült ki, h. a srácnak nincs spermája, azaz az ondójában nincs hímivarsejt.

Nem elenyésző, nem kevés, hanem 0 azaz nulla.

Ezért aztán megérté a módszert halálra dicsérni, ill. állandóan megszakítani! ;)

2017. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is kiderult hogy vesemedence gyulladasom van, de azert hetfon elmegyek egy nogyogyaszhoz is a biztonsag kedveert mert mar ket napja kesik.

(Bar lehet ez az antibiotikumtol van, kitudja)

2017. máj. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!