Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42. Ciklusnapon negativ teszt...

42. Ciklusnapon negativ teszt lehet meg baba?

Figyelt kérdés
A teszt negativ de semmi jel nincs arra hogy megakarna jonni. Nincs se hasszurka se gorcsoles se mellfajdalom . Semmi . Ami talan erdekes ha nem reggelizek 10-11 kor mar rosszul vagyok az ehsegtol eddig ebedig(1-2 ora) siman birtam es ehes sem voltam. Orvoshoz holnap megyek addig is kivancsi lennek van e meg esely a terhessegre?!
2017. ápr. 25. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mikor ovuláltál. ?? Miért mégy orvoshoz?
2017. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30-32 napos a ciklusom . Nemtudom mikor lehetetett peteeresem . Nalam sose valtozik olyankor se semmi pl folyas, szurkalas erzes stb .. nalam ilyen jelek nincsenek. Orvoshoz azert megyek hogy kideruljon hogy miert nem jon meg. Baba vagy van valami problema. Kivancsi lennek hogy van e meg esely a babara ha 8-10 nap kesesnel negativ a teszt
2017. ápr. 25. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mikor ovuláltál, akkor van. Ha egyáltalán volt ovu. A doki sem fog sok mindent látni. Majd írj!
2017. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve próbálkozunk babával. Sajnos nekem az ennyi ideje tartó kimaradást mindig ciszta és/vagy stressz okozta.

De szurkolok, hogy baba legyen!:)

2017. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt mar olyan honap hogy ciszta miatt nemjott meg ( akkor ezt ultrahangos vizsgalattal mondtak) de akkor ereztem a menstruacio elojeleit folyamatossan . Hol jobban hol kevesbe . Most meg olyan mintha meg kozel se kene megjonnie. Ezert nem ertem .
2017. ápr. 25. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szedtél esetleg cickafark tea és társait vagy méhpempőt? Ezek szoktakbezavarni még? Szerintem többet ártanak mint használnának, egyépként van rá esél, szerintem hogy terhes vagy de elég kicsi
2017. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szedtem ittam semmi ilyesmit, de eleg keveset iszok mostanaban . Jo ha egy liter elfogy egy nap . Elfelejtek inni

Enis nagxon keves eselyt latok a terhessegre . De azert remenykedek meg

2017. ápr. 25. 21:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnal aztmondta hog vagy kora terhesseg vagy megfog jonni . Es hogy jovoheten menyjek megint ha addig nemjon meg . Nem lettem okosabb sajnos :/
2017. ápr. 26. 08:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mi lett baba miatt nem jött meg?Én is hasonló helyzetbe vagyok.
2017. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!