Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív Jós teszt. Lehet Baba?

Pozitív Jós teszt. Lehet Baba?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az ovulacios teszttel való jostesztelest.Az egyik orvosi oldalon azt olvastam, h ha a 12.ik Dpon egyforma erősségű vagy erősebb a vonal akkor az lehet baba (mert reggeli első vizeletbol a hcg keresztreakcioba lép a teszttel.) Nos nekem az 1es szamozasu a 10ik Dpo a2es a 11ik és a 3as a 12ik Dpo.

Szerintetek lehet baba? 18ikan lenne esedékes a menstruaciom.


[link]



2017. ápr. 16. 17:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
13%

A josteszt egy hulyeseg, akarmit is mutat, ha szexeltel vedekezes nelkul a peteeresed kornyeken, igen, lehet baba.


Ha a josteszt valosagot mutatna, mindenki azt hasznalna, nem lenne szukseg terhessegi tesztre.

2017. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Azt olvastam h sokaknak bevált a jóstesztelés. Elviekben akkor nem szabadna erősödnie a csíknak ha nem termelődik hcg.30 as erősségű a teszt.
2017. ápr. 16. 17:50
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nemne sima terhességi tesztet használsz? Lehet már az is mutatná. Felesleges pénzkidobás ez a jóstesztelés. Ezt az ovura használd, a hcg tesztet meg ilyenkor.
2017. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Valakinek bevalik, valakinek nem. Ugyanott vagy, mintha nem probalnad meg, vagy valosat mutat vagy nem, de ezt ugysem tudhatod a rendes tesztig.
2017. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Szerinted holnap már megpróbálhatom a terhességi tesztet?Kedden kene megjonnie.Egy kis bizakodást ad a jós tesztelés.
2017. ápr. 16. 18:10
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én már megpróbálnám, mi baj lehet? De ha negatív akkor sincs még minden veszve. Tudom ilyenkor izgul az ember, de ne aggódj pár nap nem a világ vége!
2017. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Annyi még h megfog jönni érzésem van.Olvastam h a szervezet még "úgy érzi " mintha tényleg megjönne mert ehhez van hozzászokva.Masnak is volt ilyen érzése úgy h közben terhes volt ?

2017. ápr. 16. 18:22
 8/39 anonim ***** válasza:
Teljesen olyan érzésem volt mintha megjönne.Nemvàrt napjàn halvàny csíkocska.Majd egyre erősebb.A mindjàrt megjön érzés még vagy egy hétig kitartott ezutàn.Szerintem bizakodhatsz! Drukk!
2017. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
En ketszer probaltam mindketszer erosodott mintha baba lenne de megjott. Mostmar inkabb terhestesztelek.:) sztem mar lassan ellohetsz egyet. Drukkolok
2017. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Vagy jol beleeled magad es nincs baba..... szombat van, harom napot mar jobb kibirni, mint csinalni egy olyan tesztet, amirol ugysem tudod, igazat mutat-e. Mi ertelme?
2017. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!