Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom ráélvezett a hasamra...

A párom ráélvezett a hasamra zuhanyzás közben és utána rendesen megfürödtünk és utána majdnem berakta de még nem, csak hozzáért a hüvelyemhez. Van esély rá hogy terhes legyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Ezután eszembe jutott hogy mi van ha nem jól mosta meg szóval megint megmosakodtunk és utána már be is rakta teljesen de kb 3 percig csináltuk gumi nélkül (igen tudom elég nagy felelőtlenség) . A menzeszem 6 napja múlt el és a telefonos alkalmazás szerint most termekeny idoszakban vagyok es közepes a teherbe esésnek az eselye de már nagyon ideges vagyok mert még ez volt az első nekem.. #17L
2017. ápr. 28. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
Elsőre még csak ismerkedni kène a fsszal, nem rögtön belecsúszni a csupasz pöt.sbe!!!
2017. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Blondie.W ***** válasza:
77%
9-es, nyilván én is tapasztalatlan voltam az első szex előtt, mint mindenki más, de azt tudtam, hogy ha nem lenne gumi, akkor simán terhes lehetek. Szóval a tapasztalatlanság nem kifogás.
2017. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!