Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue Plus tapasztalatok?...

Clearblue Plus tapasztalatok? Ez halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Időn belül kijött egy halvány csík függőlegesen, azt úgy tudtam rendesen lefotózni hogy szétszedtem, férjem is látta a kék csíkot. Most este megnéztem, de totál kifakult a plusz jel. Ez normális? Nektek volt ilyen?

Most ilyen: [link]

Ez meg időn belüli: [link]

Köszönöm!


2017. ápr. 29. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ezt halvány pozitívnak látom!
2017. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez halvany pozitiv, legalabbis nekem ilyen volt ez a teszt, amikor mensi elott napokkal teszteltem vele pozitivat. Legkozelebb a nemvart mensi napjan probalkoztam es akkor mar egyforma erossegu volt a fuggoleges es a vizszintes is.

Az normalis lehet, hogy kifakult, hiszen a negativ jel is kifakult. Errol en nem tudok nyilatkozni, mert en kidobtak oket egybol, nem neztem mar ra a tesztekre szaradas utan.

2017. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozi🙂

Parnap mulva csinalj meg eggyett

2017. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! Pár nam múlva csinálok még tesztet.
2017. ápr. 29. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitív, a "most" képen is.
2017. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Az időn belüli teszten nem látok semmit. Akárhogy nézem. Csak a másik képen látszik pozitívnak. Ismételj mindenképp pár nap múlva.
2017. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ez pozitív szerintem :) tesztelj egyet facelle teszttel
2017. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a lepontozást azért mert én nem látom az időn belülin, h pozitív. 😁

Ha valaki bejelöli hol van ott a plusz, azt megköszönöm, mert megint megnéztem, de továbbra sem látom.

2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezecskét adtam. Az időn belülin nem os láthatod a plusz jelet mivel szét van szedve. Ott csak halvány függőleges csíkot láthatsz.
2017. ápr. 30. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt látom, csak azt hittem már ott is a pluszt kell látni. :) Nem ismerem ezt a tesztet. Köszi, kérdező! És drukkolok!
2017. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!