Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten elvégeztem négy...

A héten elvégeztem négy terhességi tesztet. Az első kettő határozatlan pozítív. (Egy erős egy halvány csík). Most ismét megcsináltam kettőt, mind a kettő halvány csík lett. Anyám szerint lehet hogy elhalt. Előfordulhat ez?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Mikor foganhatott meg? Az is fontos. Mert mondjuk ha másnap csinálod,akkor nem sok esély van rá,hogy akkor kimutatja.
2017. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan olyan fajtaju tesztek voltak? Lehetseges hogy nem marad meg, van ilyen igen . De szerintem csak a tesztekkel lehet valami ha ugyanolyan fajtajuak voltak. Ha nem akkor meg erheto hogy miert erossebb az eggyik aztan halvanyabb a masik fajta. Ha nem marad meg a baba akkor sem ilyen gyorsan tunik el a hcg szerintem . Eggyik ismerosom elvetelt 6 hetesen es 2-3 het mulva is pozitiv lett meg a teszt.
2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell ennyi tesztet csinálni? Én egyet csináltam, pozitív, pont!
2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Körülbelül két hete
2017. ápr. 23. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

2 okot tudnék magyarázatra:

1. mindegyik tesztnél más volt a vizeleted koncentrációja

2. nem ugyanazt a típusú tesztet csináltad. pl az x-epilére panaszkodnak itt sokan, hogy mindig nagyon halvány.


Ezért nem érdemes rendes pozitív teszt után még csinálni mert csak bestresszeled magad

2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem reggel elso pisinel csinalj egyett attol h halvany de pozi nembiztos h elhalt ismerek olyat akinel vegig negativ volt a teszt es megis terhes volt
2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mert gondoltam ha várok pár napot akkor erőssé válik a második csík is. De nem, halvány mind a kettő mostanra.
2017. ápr. 23. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Tok mindegy hogy eros vagy halvany pozitiv. Terhes vagy,az nem kerdes.

Lehet azert lett halvanyabb mert nem volt eleg koncentralt a vizelet,nem egyformak a tesztek es/vagy progeszteron potlas kell. De biztos hogy nem halt el,mert a mindenhogyan pozitiv a teszted. Menj orvoshoz,itt mi nem latunk beled.

2017. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak csütörtökre tudott időpontot adni..
2017. ápr. 23. 20:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En 2 napja teszteltem pozit meg ma! Es hnap.megyek orvoshoz mert barnaztam ma kicsit. Drukkolok neked sztem nincs semmi gond ne aggódk!!!:)
2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!