Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Voltunk a párommal eggyütt és szedek fogamzásgátlót de valamikor kimarad egy-egy?Ki szokta venni mielött elmegy de most egy kicsit későn vette ki!Tavaly július óta szedem.Mensim mindig Megjött időbe!Fájnak a veséim is meg folyásom is van!
2017. ápr. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen lehetsz, mert így semmiértelme szedned a gyógyszert, mert annyit ér mintha nem is szednéd.
2017. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy csináltam két terhességi tesztet.Mind a kettő negatív lett!
2017. ápr. 30. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, ha "néha kimarad 1-1", azzal azt éred el, hogy rohadtul összezavatod a hormonrendszeredet. Inkább használjatok gumit, mert ez egyáltalán nem jó a szervezetednek!!! És persze, így teherbe eshetsz, kivel kvázi nem védekeztek.

20N

2017. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a teszt miért negatív?Ha terhes lennék nem pozítívnak kéne lennie!De jelek sincsenek semmi.
2017. máj. 1. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor voltatok egyutt hogy mar teszteltel?

Amugymeg igy total felesleges gyogyszert szedned ha ki hagysz 1-1et penz kidobas esmeg jol ossze is zavarod a hormonhaztartasodat..

De az h a vesed faj+folyasod is van inkabb felfazasra tippelnek

2017. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor ez megtörtént kb január február.
2017. máj. 1. 17:54
 7/7 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy tavaly májusban szültem császármetszéssel.Szülés után 8 héttel írta fel a doki

Az elején kimaradtak napok.Sokszor elfelejtettem valami oknál fogva kiment a fejemből.

2017. máj. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!