Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ovulacio...

Terhes lehetek? Ovulacio napján szeretkeztunk (védekezéssel)

Figyelt kérdés

Most vettem eszre hogy az ovulacio napja elott 2 nappal csinaltuk meg az ovulacio napján Es utana harom nappal. Ja meg egyutt futottunk, de ugy hogy elotte alaposan lemosta a peniszet Es utana engedjünk vizet a kadba. Óvszer+megszakitasos módszerrel védekeztunk.

Nagyon sokan azt mondjak hogy nem lehetek terhes. Viszont volt nekem: fejfajasom (1napig), alhasi

fajdalom, mell fajdalom. Holnap utan kellene meg jönnie. Csak most nagyon stresszelek e miatt...


2017. máj. 2. 00:17
 1/9 A kérdező kommentje:
*Furodtunk
2017. máj. 2. 00:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak rá görcsöslsz. Ha Óvszert használsz nem kell megszakítás. De tudod mit írás fel fogamzásgátló tablettát
2017. máj. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak olvasd el,amit írtál.

"elotte alaposan lemosta a peniszet Es utana engedjünk vizet a kadba. Óvszer+megszakitasos módszerrel védekeztunk. "


Mégis hogy a francba lennèl már terhes? Gumiban volt,és ki is húzta. Aztán MEGMOSTA! Elmentetek futni,beleültetek egy kád vízbe! Hogy gondolod,elbújt egy kis sperma a farkán,aztán a kád vízben felúszott a hüvelyedbe? 😂 Ne haragudj de ez így nagyon vicces. Nem lehetsz terhes. De ha az lennél,akkor legyen a gyerek neve Survivor 😂

2017. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, ennyire ne legyél már buta. Nem vagy terhes... Így képtelenség teherbe esni. Bár azt nem értem, miért megszakítással védekeztek, amikor gumit is használtok... Így simán beléd mehetne, a gumi véd. Két évig szexeltünk így, sose lett belőle baleset.

20N

2017. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem vagy terhes ne aggódj túlkombinàlod.
2017. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl aggódod. Mitől lennél terhes? Hány éves vagy, hogy ennyire félsz?
2017. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz óvszer+megszakitás alatt hogy végig óvszerben volt és abban se ment el benned akkor kizárt.


Ha arra hogy valamikor félúton vette fel vagy le az óvszert és/vagy végül kiszállt akkor más a helyzet (ha ilyen butaságokat kérdezel hogy a kádban együttfürdéstől lehet-e akkor ezt is kinézem belőled)

2017. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom egyebkent en is hogy tul gondolom. Csak ilyesztgettek engem. Az eggyutt furdest meg azert irtam le hogy minden benne legyen. Koszonom szepen a válaszokat. Ezzel tenyleg megnyugtattatok. Csak most kezdtem Es kezdohoz híven meg buta vagyok hozza.
2017. máj. 2. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kezdő is lehet felvilágosult.
2017. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!