Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex mensi utolsó napján, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex mensi utolsó napján, nem megfelelő vedekezessel. Mennyire esélyes a terhesség?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a mensim szabályos...tegnap baj volt az ovszerrel (asszem a gyurum volt a gond,amiatt serulhetett meg a gumi) .... az egyuttlet kb 2.perceben észre is vettük a hibát és megalltunk
2016. jún. 26. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi, megnyugodhatsz
2016. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) tudom,h a peteérés kb 14.napon van,es elmeletileg csak annak a napnak a kornyeken eshet teherbe egy nő,de sok olyan sztoryt is hallottam,ami ezt megcáfolja...és a gond,h se anti-bebi tablettát,se esemény utánit nem vehetek be allergia miatt
2016. jún. 26. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire vagy allergias ami miatt ezeket nem szabad szedned? Egyebkent szerintem megnyugodhatsz. En sem vennek be semmit.
2016. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:
semennyire szerintem
2016. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a mensi utsó napja után még két napig nem vagy termékeny és a következő előtt meg 12 nappal már nem vagy termékeny. nekem van egy nagyon jó kis alkalmazásom play áruházból letölthető neve : naptáram kinézete : rózsaszín könyv aminek a közepében fehér virág van. nagyon jó én imádom jelez előre mikor megjön könnyen vezetheted hogy mikor van meg mikor nincs mikor lehetsz terhes mikor nem be tudod írni ha fájdalmad van és hogy milyen ezt a nőgyógyászok is imádják mert így ha valami bajod van sokkal könnyebben megállapíthatják. remélem tudtam segíteni :)
2016. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!