Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszttel kapcsolatba...

Ovulacios teszttel kapcsolatban, nem ertek hozza igazan?

Figyelt kérdés
Rendeltem a netről ovu tesztet. Egy hét késéssel hozta a postás... Április 30-án hozta meg, csinaltam is gyors eggyet, ekkor voltam a 10. Napon. Csont negatív lett, másnap is csinaltam az is az lett. De az utanna kovetkezo napokban mar szepen latszik rajta a masodik csík, de halvanyabban a kontrollnal boven. Most akkor az a kerdesem hogy a negativ napokon lehetett peteeresem???
2017. máj. 2. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ovu teszt akkor pozitív ha a második csík erősebb vagy ugyanolyan erős mint a kontroll csík. A következő napon a péd.

Az ovu napján már gyengébb vagy egyáltalán nincs második csík.

Előfordul hogy egy hónapban nincs peteérés. De azért attól id függ hány naposak a ciklusaid.

2017. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lett volna már peteérésed, ha még csak negatív tesztjeid vannak?


10. nap - negatív

11. nap - negatív

12. naptól - negatív, de van második csík, azaz elkezdődött a LH termelődése, vagyis valószínűleg közeleg a tüszőrepedés. A repedés általában az utolsó pozitív nap - több napig is lehet pozitív - utána első nap következik be. (Bár garanciát nem jelent, mert az LH csúcs még nem 100%-os garancia arra, hogy sikerült is a repedés.) Azt meg nyilván tudod, hogy csak akkor pozitív az LH teszt, ha a tesztvonal erősebb, mint a kontroll. Tesztelj szépen tovább minden nap.

2017. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy 9. Napon volt esetleg full pozitiv a tesztem es en mikor mar teszteltem az elso negativ napom volt.. Csak egy gondolat. Elotte napokban volt vizes folyasom es egy eros szuras amit egy csepp ver kovetett. Koszi a valaszokat!
2017. máj. 2. 08:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Akkor miért kezdett volna újra erősödni a teszt? Meg 9. napi ovuval 23 napos ciklusaid lennének. Hány naposak jellemzően a ciklusaid?
2017. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28-30 naposak... Akkor szerintetek most fog majd csak lenni tuszorepesesem?
2017. máj. 2. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy azt már egyszer le is írtam.

#2-es voltam

2017. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#1vagyok

Ilyen hosszúságú ciklusnál még csak most lesz ovud. Még tesztelj pár napig szerintem erősödni fog.

A következő mensi és az ovu között általában 14 nap van (11-16 között normális). Szóval igen rövid ciklusod lenne ha a 9. napon lett volna ovud.

2017. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!