Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jár valaki Dr Sajgó Attilához...

Jár valaki Dr Sajgó Attilához a Bpi Kaáliba? Szept-ben megyünk hozzá az első konzultációra. Minden infót megköszönnék. Nekünk egyből a lombik jöhet csak szóba. Ezzel kapcsolatban is írhattok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régen jártam hozzá. Azt gondolom, hogy nekem azért lett 2 spontán úton fogant gyerekem, mert sose bíztam benne, és máshoz is mentem. Sajgó csak szanaszét nyomott hormonokkal, réges rég kimerítette volna a petefészkemet a lombikozással, de nem vette észre az okot, amiért nem sikerült. Azt gondolom, hogy ő arra képes, hogy megnézi a hormonjaidat és uh-t, meg egyéb kötelezőket, aztán meghatározza a protokollt meg a hormonadagot, és utána csinálja a leszívás-beültetést. Ennyi. Nem javasol semmi mást, nem kérdez, nem derít fel okokat. Ez egy egyszerű esetben még hagyján. Pl ha veled minden oké, de van mondjuk egy csökkent spermaszám. De utána nem nézetne immunológiának vagy olyannak, ami nem látszik uh-n.


Sokan fogják írni, hogy de jó doki, mert nekik sikerült. Kívánom, hogy neked is így legyen. Mivel tb támogatott hely, ha az időből kifutás nem fenyeget, akkor 1-2 lombikot lehet vele nyilván próbálkozni, de én többet nem próbálnám, nehogy elvegye az esélyt az embertől azzal, hogy nem alapos, és csak teljesen rutinszerűen gondolkodik és kezel.

2014. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is hozzá járunk.

Nekem nagyon szimpatikus emberileg rendben van, ha kérdezel Tőle rendesen válaszol. Segítőkész és higgadt.

Ettől függetlenül osztom az előző hozzászóló véleményét, mert igen, a szokásos vizsgálatokon felül külön vizsgálatokat alig javasol... Mondjuk ettől függetlenül mi mindent megcsináltattunk, amit csak lehet. Így derült ki az IR-em is, hogy elmentem terhelésre...

Nekünk a 4. lombik sikerült (azoospermia+IR) friss hereszövetből. A tesóért ment eddigi próbálkozások nem sikerültek a fagyasztott szövetből.


Igen, én is úgy érzem, hogy akinek eddig nem sikerült nála a gyerek, azok joggal érezhetik úgy magukat, hogy nem tett meg mindent az orvosuk.


Az a véleményem, hogy túlterheltek a dokik a Kaáliban, egyre több pár megy hozzájuk évről évre, - ezt én is tapasztaltam a pár év alatt -, és nem nagyon merülnek bele az egyéni problémák kutatásába, mert idő sincs rá. Sajnos ez rosszul hangzik, de így van: futószalag...

Ezért fontos, hogy saját magunk utánanézzünk, érdeklődjünk innen-onnan, hogy milyen külön vizsgálatokat tudunk még megcsináltatni.


Volt ismerősöm, akinek elsőre sikerült nála a lombik, ezért ő jó dokinak tartja. Nyilván sokan vannak, akinek még sokadszorra sem, ezért ők nem annyira. Látod, nekünk a 4. sikerült, pedig nálunk is bonyolult volt a dolog. (Előtte kezelték az IR-t máshol, ezt nem győzöm hangsúlyozni!)


Menjetek el, beszélgessetek, és ha úgy érzed, hogy rá tudod bízni magad, akkor hajrá!


Írjál privit, ha van még kérdésed!

2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. júl. 17. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Régebben jártunk hozzá a Kaáliba. Többféle vizsgálattal a hátunk mögött újra ki akarta írni ugyanazokat a vizsgálatokat. MEgtettük. Semmi érzelem, semmi empátia, csak végrehajtás, monotónia. Egy nőnek több empátiára támogatásra van szüksége, különösen egy ilyen nehéz helyzetben, mint a gyermektelenség.
2015. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!